اقتصاد

واگذاری پروژه مسکونی گلشهر زنجان به متقاضیان از اوایل سال ۱۴۰۲ 

پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان در قالب پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در شهر زنجان در آبان ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و اوایل سال ۱۴۰۲ به متقاضیان واگذار خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران گفت: پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان در قالب پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در شهر زنجان در آبان ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و اوایل سال ۱۴۰۲ به متقاضیان واگذار خواهد شد .

رضا خواجه ای با بیان اینکه ، این پروژه با طراحی ۶ بلوک و در مرحله پایان اسکلت بتنی و اجرای دیوار چینی طبقات با پیشرفت فیزیکی ۴۰% در حال انجام می باشد، افزود : پیش بینی می شود با محقق شدن منابع مالی پروژه از طریق تکمیل آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی , پروژه اوایل سال ۱۴۰۲ به متقاضیان تحویل گردد.

وی ادامه داد: این پروژه با مساحتی بالغ بر ۵۲۵۴۵ متر مربع، دارای ۴ بلوک ۱۰ طبقه و ۲ بلوک ۹ طبقه می باشد .

خواجه ای به اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در استان که توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود اشاره کرد و گفت: سه پروژه در شهرستانهای خدابنده، صائین قلعه و سلطانیه در دست طراحی است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با اشاره به تجارب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان درساخت وساز واحدهای مرغوب و متناسب با نیاز متقاضیان استان ،خاطر نشان کرد: در راستای تولید و تامین مسکن ، این نهاد گام های مطلوبی برداشته و عملکرد خوبی ارائه نموده که امیدواریم تداوم یابد.

خواجه ای با تاکید بر اینکه، رونق صنعت و ایجاد اشتغال با اجرای طرح نهضت ملی مسکن محقق می شود،خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن استان، در حال حاظر ۱۳۷۳ واحد مسکونی اعم از مسکن شهری و طرح نهضت ملی مسکن در دست اجرا و ۶۶۳ واحد نیز به مساحت ۹۴۰۵۹ متر مربع در دست تهیه نقشه دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا