ورزش

 ورزش زنجان حال و روز خوبی ندارد

ورزش زنجان حال و روز خوبی ندارد

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، احمد عطایی رئیس اسبق هیأت تکواندو زنجان در مصاحبه اختصاصی با بیان اینکه چهل سال است که در ورزش استان فعالیت دارد، گفت :ورزش زنجان حال و روز خوبی ندارد.
احمد عطایی با اشاره به اینکه ویروس منحوس کرونا اثرات خود را در ورزش به جای گذاشته است، افزود: اگر روزی این ویروس برود باید چندسالی به گذشته برگردیم.
وی با بیان اینکه وضعیت ورزش استان نسبت به گذشته خیلی فرق کرده است، اظهار داشت: با این وجود که در گذشته پتانسیل خوبی را شاهد بودیم درحالی که اکنون به این نحو نیست و آن چیزی که امروز جامعه ورزشی را رنج می دهد بلاتکلیفی است.
رئیس اسبق هیأت تکواندو زنجان در خصوص تغییر مدیریتی ورزش و جوانان استان زنجان ، تصریح کرد: جامعه ورزشی دوست دارد مدیر بومی سکان دار ورزش استان شود.
عطایی با بیان اینکه سالها در عرصه تکواندو در عرصه مدیریت و فنی فعالیت داشته است، گفت: در گذشته ماهم افتخارات بین المللی داشتیم و هم تیمی ولی مدتی است که ورزش استان افت کرده است.
وی با اشاره به اینکه کسی میتواند در عرصه ورزش به موفق ظاهر شود که ورزشی و کار کشته باشد، تصریح کرد: مدیر ورزش باید بتواند ریشه یابی کند و با مشکلات به راحتی کنار بیاید تا در این عرصه مدیری موفق باشد.
پیشکسوت تکواندوی زنجان دخالت نمایندگان در عزل و نصب ها را جایز ندانست و عنوان کرد: نظارت حق نمایندگان است ولی اجرا وظیفه نماینده عالی دولت جناب استاندار است.
عطایی با بیان اینکه استاندار زنجان دو گزینه برای این عرصه به وزارت ورزش معرفی کرده اند خاطر نشان کرد:وزارت ورزش با تصمیم گیری این موضوع را حل میکند ولی نه با دخالت نماینده مجلس.
وی با بیان اینکه مدیری که از رانت ،سکان دار اداره ورزش و جوانان استان شود آخر و عاقبت خوبی نخواهد داشت، افزود: خیلی از مدیران هیأت های ورزشی نیز از رانت هیأت دار شده اند.
پیشکسوت تکواندوی زنجان با بیان اینکه دخالت نماینده مجلس برای انتخاب مهره های خود آسیب جدی برای استان را در پی دارد، تصریح کرد: این نماینده مجلس با این رفتار سوءاستفاده از موقعیت خود را به مردم نمایان کرد.
عطایی با بیان اینکه جاممعه ورزشی نگران ورزش استان است، عنوان کرد: از کاندیدهای معرفی شده آقایان (بازرگان و حمزه پور)جناب حمزه پور برای مدیریت ورزش استان سابقه ورزشی و روزمه بهتری نسبت به جناب بازرگان دارد و ارجح تر است.
وی با اشاره به اینکه شناخت ورزش استان در یک شب اتفاق نمی‌افتد،گفت: متاسفانه مدیران قبل در زمینه تربیت و پروش مدیران جوان هیچ اقدام و تلاشی نکرده اند و با ورود هر کدام از کاندیدهای معرفی شده به مدیریت ورزش استان کار بسیار سختی را پیشرو خواهد داشت.
خبرنگار: نرگس رسولی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا