اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

خدمت به مردم مدال افتخاری بر سینه پاسداران است

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، سردار جهانبخش کرمی در گفت وگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پاسداران و جان بر کفان اظهار کرد:پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)به منظور بقای نظام و حراست از انقلاب فرمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در دوم اردیبهشت سال ۵۸ صادر کردند.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در کمترین زمان، آن‌چنان خوش درخشید که همین مسئله، سبب شد تا امام خمینی (ره)، روز ولادت امام حسین (ع) را به نام روز پاسدار تعیین کند،خاطرنشان کرد:با این نامگذاری، رسالت و ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشخص شد و این نیروی مردمی عاشورایی، علوی و حسینی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دفاع کرده و می‌کند.
سردار کرمی با اشاره به اینکه سپاه نهادی در جهت پیاده کردن اهداف و آرمان های والای انقلاب اسلامی است،تصریح کرد:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پشتوانه ی عظیم الهی و مکتبی، به اضافه ی نیروی انسانی مخلص، فداکار، آگاه، معتقد و متعهد به مبانی اسلامی، مکتب و ولایت با بهره گیری از سال ها تجربه انقلاب اسلامی را از هر گزند و آسیبی حفظ می کند.
فرمانده سپاه زنجان با اشاره به اینکه سپاه در دوران دفاع مقدس دوش به دوش ارتشیان سرافراز خوش درخشید،افزود:پس از آن نیز سپاه تنها در بعد نظامی و امنیتی فعالیت نکرده و خدمات رسانی و فعالیت این نهاد مقدس گسترده است.
سردار کرمی با بیان اینکه سپاه در کنار سایر نیروهای مسلح آماده مقابله با هرگونه تهدیدات دشمن است،افزود:نمونه اخیر آن را در عملیات وعده صادق دیدیم که این نهاد انقلابی در کنار همه ارکان نظام چه حماسه ای در تاریخ به نمایش گذاشتند.
این مسئول با بیان اینکه در عرصه های مختلف نیز سپاه با کمک و پشتیبانی نیروهای مردمی و ظرفیت بسیج خدمات رسانی می کند،افزود:همچنین در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان پاسداران و بسیجیان خوش درخشیدند.
وی با تاکید براینکه در عرصه محرومیت زدایی و سازندگی نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با کمک همه دستگاه های اجرایی برای کمک به دولت و ارائه خدمات به مردم پای کار آمده و با بکارگیری تمام توان و ظرفیت خود خدمات رسانی میکنند،گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بسیج سازندگی یکی از فصل های درخشان بسیج است.
سردار کرمی در پایان یادآور شد:خدای متعال را شاکریم که توفیق خادمی مردم را به پاسداران عطا کرد چرا که خدمت به مردم مدال افتخاری بر سینه پاسداران و بسیجیان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا