اخبار ویژهاقتصاد

شرکت گاز زنجان چالش‌های جدی و بحرانی ندارد

خوشبختانه در شرکت گاز زنجان چالش‌های جدی و بحرانی نداریم و بالای 90 درصد مسائل می‌تواند با ارائه یک راهکار مناسب در داخل واحدها برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان هدف اصلی این نشست‌ها را شناخت و بررسی مسائل و مشکلات واحدهای مختلف شرکت به صورت تخصصی اعلام کرد و اظهار داشت: هم فکری و استفاده از تفکرات کارکنان و ارائه راهکارهای مناسب برای رفع مسائل موجود در واحدهای مختلف از جمله دستاوردهای این جلسه است.
رحیم سلیمانی‌نژاد با اشاره به اینکه وجود چالش و مشکلات مختلف در شرکت یک امر طبیعی است، افزود: خوشبختانه در شرکت گاز زنجان چالش‌های جدی و بحرانی نداریم و بالای ۹۰ درصد مسائل می‌تواند با ارائه یک راهکار مناسب در داخل واحدها برطرف شود.
وی با تاکید بر اینکه باید رشد و تعالی شرکت سر لوحه برنامه‌های همه کارکنان قرار گیرد، اذعان داشت: ظرفیت‌ها و توانمندیهای فراوانی در شرکت وجود دارد که باید از آنها در راستای رشد و پیشرفت شرکت و خدمت به مردم استفاده شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان توانمند سازی و آموزش به کارکنان شرکت را از دیگر برنامه‌های الویت‌دار شرکت برشمرد و افزود: روئسا و مسئولان واحدهای مختلف شرکت، باید توجه ویژه‌ای به جانشین پروری و اعتماد به کارکنان زیر دست خود داشته باشند.
سلیمانی‌نژاد تصریح کرد: انتقال دانش و تجربیات به جوانان و کارکنان توانمند و با استعداد در کنار انجام وظایف ذاتی زمینه و فرصت بیشتری برای خدمات رسانی به مردم را فراهم می‌سازد.
وی به دستاوردها و عملکرد خوب شرکت در چند سال اخیر اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: این دستاوردها حاصل تلاش و همت تک تک افراد و کارکنان شرکت است و مختص یک مدیر و یا فرد خاصی نیست و شرکت برای ادامه مسیر و حرکت روبه جلو نیاز به همکاری و همفکری و تلاش تک تک افراد شاغل در شرکت دارد.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت انتقاد در راستای کسب موفقیت‌ها اشاره کرد و گفت: انتقادهای بجا و منصفانه زمینه رشد و پیشرفت شرکت را به همراه دارد.
سلیمانی‌نژاد بر رعایت حریم و حرمت‌ها در هنگام ارائه انتقادات تاکید کرد و یاد آور شد: باید در هنگام بیان و یا مواجهه با انتقادات رفتای درست و شایسته داشته باشیم تا فرصتی برای افرای که می‌خواهند تیشه به ریشه شرکت بزنند یا با خدشه بر آبروی شخصی افراد وارد کنند، ندهیم.
وی در پایان با بیان اینکه این نشست‌ها به عنوان نخستین جلسات تخصصی بررسی مسائل برگزار شد و در دور بعدی جلسات هر هفته با یک یا دو واحد به صورت نوبتی و منظم در ساعات و روزهای مشخص برگزار خواهد شد، ادامه داد: در دور بعدی جلسات در واحدها با حضور تمامی کارکنان آن بخش برگزار خواهد شد تا به صورت تخصصی برای رفع مشکلات آنها ورود شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا