اقتصاد

ایجاد دفتر اتاق بازرگانی استان زنجان در شهرستان خدابنده

مشکل عمده واحد‌های تولیدی شهرستان خدابنده در مبحث بازرگانی و داد و ستد بوده است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان جلسه افتتاحیه دفتر اتاق بازرگانی زنجان در شهرستان خدابنده ظهر امروز با حضور مسئولان در شهرستان خدابنده برگزار شد.
جواد تاراسی فرماندار خدابنده با اشاره به همکاری های اتاق بازرگانی زنجان و جلسات در راستای توسعه اقتصادی این شهرستان، اظهار کرد: شهرستان خدابنده دارای رتبه های برتر کشاورزی و توانمندی های بالایی در حوزه های تولیدات غذایی و تامین امنیت غذایی است که می‌تواند با کمک اتاق شکوفا شود.
وی با بیان اینکه مشکل عمده واحد‌های تولیدی شهرستان خدابنده در مبحث بازرگانی و داد و ستد بوده است، ابراز کرد:صنایع تبدیلی در خدابنده بسیار کم بوده و این شهرستان عمده محصولات خود را به صورت خام فروشی عرضه کرده است.
وی با بیان اینکه توسعه مکانیزاسیون موجب افزایش بهره وری تولیدات در شهرستان خدابنده خواهد شد، تصریح کرد:گندم لوبیا و سایر محصولات در شهرستان خدابنده عرضه می‌شود و کشاورزان پیشرویی در این زمینه فعالیت دارند.
فرماندار خدابنده با بیان اینکه صنایع تبدیلی داد و ستد و بازرگانی عمده مشکلات شهرستان خدابنده هستند، گفت: ایجاد دفتر اتاق بازرگانی استان زنجان در شهرستان خدابنده اتفاق خوبی در راستای توسعه اقتصاد و تجارت این شهرستان است که از اتاق بازرگانی زنجان در این زمینه تقدیر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا