سیاسی و اجتماعی

آماده باش هلال احمر به علت ورود سامانه جوی و احتمال سیلاب

به علت ورود سامانه جوی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و وقوع رعد و برق از پنجشنبه /6 مرداد ماه/ در آماده باش کامل قرار داریم.

هلال احمر زنجان آماده باش شد
به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از آماده باش نیروهای امداد و نجات هلال احمر خبرداد و گفت: به علت ورود سامانه جوی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و وقوع رعد و برق از پنجشنبه /۶ مرداد ماه/ در آماده باش کامل قرار داریم.
دکتر سید قاسم موسوی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در زمان حاضر تیم های عملیاتی هلال احمر در ۱۴ پایگاه ثابت و سیار امداد و نجات جاده ای استان زنجان حضور دارند.
وی تاکید کرد: به دنبال صدور هشدار نارنجی از سوی هواشناسی استان زنجان، امدادگران و نجاتگران هلال احمر به صورت شبانه روزی در آماده باش برای امدادرسانی هستند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:  هلال احمر با بکارگیری حداکثر توان امدادی و ظرفیت های خود در هر شرایطی به منظور ارائه خدمات مطلوب به هموطنان اماده پاسخگویی به حادثه دیدگان ناشی از حوادث است.
موسوی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا