اقتصاد

اعطای ۳۴۹ فقره وام به ایثارگران زنجانی

349 فقره وام به ایثارگران زنجانی توسط صندوق قرض‌الحسنه شاهد رییس صندوق شاهد استان زنجان پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، علی نصیری رییس صندوق شاهد منطقه زنجان، با اشاره به اینکه صندوق قرض‌الحسنه شاهد استان زنجان در راستای گره‌گشایی از مشکلات اقتصادی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر ایجاد شده است، اظهار کرد: این وام‌ها سه برابر موجودی پس‌انداز و تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال است.
وی با اشاره به خدمات غیرحضوری صند.ق شاهد در راستای رفاه حال ایثارگران و افزایش میزان رضایت‌مندی این عزیزان تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۸ فقره وام به صورت غیرحضوری و از طریق شعبه الکترونیکی پرداخت شده است.
رییس صندوق شاهد استان زنجان در ادامه از پرداخت ۳۴۹ فقره وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ خبر داد و افزود: از این تعداد فقره وام ارائه شده به جامعه هدف ۱۶۰ فقره مربوط به خانواده معظم شاهد و ۱۸۹ فقره به جانبازان تعلق گرفته است.
وی ادامه داد: این تعداد وام به ارزش ۱۳۸ میلیارد ریال در سه ماهه نخست سالجاری به اعضای صندوق پرداخت شده است.
نصیری تعداد اعضای این صندوق را ۸ هزار نفر اعلام کرد و گفت: پرداخت وام به اعضای صندوق شاهد شرایط خاصی نمی‌خواهد و افرادی که عضو این صندوق باشند به راحتی می‌توانند وام دریافت کنند.
وی یادآور شد: وام صندوق یاد شده به اعضا اعم از والدین، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان بنیاد و همسران جانبازان متوفی حقوق‌بگیر بنیاد پرداخت می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا