سیاسی و اجتماعی

آمادگی کامل شرکت گاز برای ورود به فصل زمستان

آمادگی کامل شرکت گاز برای ورود به فصل زمستان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان؛مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در برنامه ای فشرده‌، تعمیرات اساسی (اورهال) همه ایستگاه های CGS، TBS، CPS، کلیه ایستگاه های صنایع، شبکه ها و علمک های گاز برای سپری کردن زمستانی بدون دغدغه؛ اجرا شده است.

موسی احمدلو از آمادگی کامل این شرکت برای ورود به فصل زمستان خبر داده و وضعیت اورهال ایستگاه ها، سرویس و آماده به کار بودن تأسیسات و تجهیزات گازرسانی، خودروها، نحوه تهیه لوازم و اقلام یدکی ایستگاه‌ها را؛ خوب ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه در آستانه ورود به فصل سرد سال؛ یکی از مهمترین وظایف تخصصی این شرکت؛ بررسی تاسیسات، وضعیت شبکه‌ و خطوط توزیع گاز در سطح استان است؛ افزود: با نظارت و اقدامات انجام شده؛ در موارد ضروری مانند نشتی زیرزمینی، لزوم تعمیر و تعویض شیرها و تجهیزات، مقاوم سازی تاسیسات گاز و در نهایت توسعه شبکه گاز انجام و نسبت به برطرف کردن ایرادات ممکن اقدام می شود تا زمستانی گرم را برای شهروندان مهیا کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان هدف از انجام این عملیات را؛ حفظ و نگهداری سیستم در شرایط بحرانی عنوان کرد و ابراز داشت: با اقدامات انجام شده؛ قابلیت اطمینان در ایستگاه ها، شبکه ها و علمک های گاز افزایش یافته و می‌توانیم میزان توزیع گاز فرآوری شده را به حداکثر ممکن رسانده و مطمئن باشیم که انتقال پاک، ایمن و بهره‌ور گاز به خوبی انجام می شود.

مهندس احمدلو در پایان با اشاره به افزایش مصرف گاز در فصول سرد سال و لزوم پایداری جریان گاز مخصوصاً در بخش خانگی؛ تصریح کرد: بی‌شک تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است تا شاهد افت فشار و یا قطعی گاز در استان نباشیم؛ اما مدیریت صحیح در استفاده از نعمت گازطبیعی توسط شهروندان؛ یاریگر شرکت گاز استان زنجان در تامین پایدار گاز برای همه مشترکین گاز طبیعی اعم از خانگی، تجاری و صنعتی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا