اخبار ویژهدین و مذهب

برگزاری سی‌امین اجلاس سراسری نماز به میزبان زنجان

سی‌امین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه» به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سی‌امین اجلاس سراسری نماز با اشاره به میزبانی زنجان از این رویداد فرهنگی و مذهبی، گفت: مهلت ارسال آثار به این اجلاس تا ۱۵ آذرماه تعیین شد.
مهدی ورقایی افزود: سی‌امین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه» به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را به این اجلاس در هفت محور ارسال کنند، اضافه کرد: «ارتباط با نسل نو با هدف ترویج فرهنگ اقامه نماز»، «راهکارها و موانع نماز نسل نو دین مدار در تراز ایران اسلامی؛ چالش‌ها، فرصت‌ها و فاصله‌ها» و «متولیان فرهنگی، علمی، اجرایی و نماز نسل نو؛ نقش‎ها، وظایف و عملکردها» از محورهای این اجلاس سراسری است.
ورقایی گفت: «حلقه‌های میانی و نماز نسل‌ نو»، «خانواده و نماز نسل نو»، «مدرسه، مسجد، دانشگاه و نماز نسل نو؛ فرصت‌ها، چالش‌ها و ایده‌ها» و «مدارس، مساجد و دانشگاه‌های الگو در ترویج اقامه نماز در بین نسل نو» دیگر محورهای این اجلاس سراسری است.
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سی‌امین اجلاس سراسری نماز با اشاره به اینکه ارسال رساله دکتری، پایان نامه ارشد، مقالات علمی و پژوهش‌های کاربردی به این اجلاس مجاز است، اضافه کرد: به شرکت کنندگان در این اجلاس ۱۱۰ جایزه نقدی به همراه گواهی شرکت اهدا خواهد شد.
وی با بیان اینکه علاقه‌مندان مجاز به ارسال آثار خود به noor.namaz.ir هستند، اضافه کرد: آثار برتر در نیمه دوم آذر ۱۴۰۲ از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.namaz.ir اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا