اقتصاداخبار ویژه

افتتاح پروژه ۵۴ واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره در هفته دولت

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: در حال حاظر بنیاد مسکن استان ۱۳پروژه با دارا بودن ۱۷۳۹ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت (هیدج، صائین قلعه،خرمدره، قیدار و آببر) در دست ساخت دارد، که به طور میانگین بیش از ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
رضا خواجه ای از افتتاح پروژه ۵۴ واحدی نهضت ملی مسکن خرمدره به همت بنیاد مسکن استان در هفته دولت سال جاری خبر داد و گفت: این پروژه در ۶ بلوک و ۳ طبقه و در مساحتی بالغ بر ۶۱۹۲ متر مربع در حال تکمیل و واگذاری است.
وی بر ضرورت مشارکت مردم در خصوص اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن اشاره کرد و افزود: مشارکت مردم ، تضمین موفقیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن به شمار می آید ، به طوری که پرداخت به موقع متقاضیان، موجب تسریع در اجرای پروژه ها و تحویل به موقع واحدها است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: تاکنون بنیاد مسکن ۲۷۸ قطعه زمین از اداره راه و شهرسازی برای احداث ۱۹۰۴ واحد مسکونی در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان دریافت نموده است.
خواجه ای به برخی پروژه های در دست اجرا و طراحی از سوی این نهاد اشاره کرد و گفت: پروژه های در دست اجرا ۱۷۴۸ واحد مسکونی به مساحت ۲۳۸۱۶۹ متر مربع و پروژه های در دست طراحی، ۱۰۰۹ واحد به مساحت ۱۲۵۵۷۶ متر مربع می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا