اقتصاد

رفع بیش از یک هزار حادثه آب درشهر زنجان طی سه ماهه اخیر

رفع بیش از یک هزار حادثه آب درشهر زنجان طی سه ماهه اخیر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: طی سه ماهه نخست امسال بیش از ۳ هزار حادثه آب توسط این شرکت در شهرهای استان زنجان رفع شده است.

علیرضا جزءقاسمی افزود: بیشترین تعداد این حوادث به تفکیک نوع، به ترتیب در حوزه انشعابات، شبکه توزیع و خطوط انتقال رخ داده است.

وی اظهارداشت: تعداد حوادث آب در حوزه شهری و روستایی استان زنجان با ۱هزار و ۲۷۰ مورد افزایش امسال ۶۶ درصد رشد داشته است که این به دلیل اجرایی شدن دستورالعمل یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب و افزایش تعداد حوادث در اقطار خط انتقال، شبکه توزیع و انشعابات می باشد که این آمار از نیمه دوم سال ۱۴۰۰ قابل استناد و مقایسه می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: تعداد حوادث فاضلاب در شهرهای استان نیز طی سه ماهه نخست امسال، ۱۴۲ فقره بوده است که بیشترین تعداد این حوادث مربوط به شهر زنجان می باشد.

وی تصریح کرد: امسال تا کنون ۶۷ فقره خسارت سایر ارگان ها به تاسیسات آبرسانی نیز به وقوع پیوسته است که شهرداری ها، پیمانکاران مربوط به ادارات و ارگانها در صدر این لیست قرار دارند.

این مسئول با اشاره به رفع بیش از ۱۲۰۰ حادثه آب درشهر زنجان طی سه ماهه اخیر گفت: بیشترین تعداد حوادث آب در شهر زنجان در خرداد ماه امسال رخ داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *