سیاسی و اجتماعی

چهار مصدوم در سانحه سقوط خودرو در منطقه چفتان طارم

چهار مصدوم در سانحه سقوط خودرو در منطقه چفتان طارم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گفت: سقوط خودروی سواری به دره در منطقه چفتان مرگ ۲ نفر و مصدوم شدن چهار نفر دیگر از هموطنان را رقم زد.

سید باقر حسنی افزود: شامگاه شنبه راس ساعت ۱۰:۲۲ تماسی مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی سواری به دره ای در منطقه چفتان طارم به مدیریت کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات داده شد.

وی اظهار داشت: بلافاصله  یک تیم عملیات پنج نفره از  پایگاه امداد و نجات جاده ای سرخه دیزج به سر سانحه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم تصریح کرد: با توجه به سرعت بالای این خودروی سواری که موجب سقوط آن به دره در منطقه چفتان شده بود و ۲ نفر از سرنشینان در دم جان باخته بودند، انتقال اجساد و مصدومان به بالای جاده به سختی امکانپذیر بود.

حسنی تاکید کرد: امدادگران از ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه شب تا ساعت ۱:۳۰ بامداد امروز نسبت به رها سازی مصدومان از خودرو و انتقال اجساد فوتی ها اقدام کردند.

وی یادآوری کرد: فوتی های این سانحه رانندگی تحویل شهرداری  آببر و نیروی انتظامی طارم داده شد و چهار مصدوم دیگر نیز به بیمارستان شهدای طارم منتقل شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گفت: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز می توانند تماس برقرار کنند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *