اقتصاد

تامین ۱۹ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن شهرستان ابهر

۱۹ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان ابهر تامین شده است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه، با بیان اینکه در مجموع ۱۹ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان ابهر تامین شده است،گفت: با تامین این میزان زمین مشکل حل نمی شود و به زمین با متراژ بالایی در شهرستان ابهر نیاز داریم.
حمید رضا سرداریان با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان ابهر، گفت: ۶ هزار نفر در این شهرستان ثبت کردند که حدود دو هزار نفر تایید نهایی شدند.
وی با بیان اینکه ۱.۵ هکتار زمین برای پروژه ۲۸۲ واحدی در شهرستان ابهر تامین شده است،اظهار کرد: در این راستا ۳.۵ هکتار برای پروژه ۴۸۴ واحدی گلسار و ۱۴ هکتار هم برای پروژه هزار واحدی در این شهرستان تامین شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه،با بیان اینکه در مجموع ۱۹ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان ابهر تامین شده است،گفت: متاسفانه با تامین این میزان زمین مشکل حل نمی شود و به زمین با متراژ بالایی درشهرستان ابهر نیاز است.
سرداریان تاکید کرد: متاسفانه علی رغم پیگیری‌ها و تامین زمین موجود، باز هم به مساحت بیشتری برای طرح فعلی و طرحهای آینده در ابهر نیاز داریم که از تمام توان و ظرفیتها برای تامین زمین استفاده خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا