اخبار ویژهاقتصاد

۲۰ هزار واحد مسکونی مسکن ملی در دست ساخت است

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است،گفت: اجرای این تعداد واحد مسکونی با این حجم بالا تلاش مضاعفی را می خواهد.
جعفر قزوینیان شامگاه سه شنبه در آئین تکریم و معارفه معاونت های مسکن و ساختمان و توسعه مدیریت و منابع انسانی راه و شهرسازی استان زنجان در محل سالن جلسات شهید احمدی این اداره کل،بر لزوم وفاق و همدلی بین کارکنان تاکید کرد و گفت: در این شرایط کاری سخت و حساس با همدلی برنامه ها و کارها جلو می رود.
وی ابراز کرد: فشاری که شرایط اقتصادی به اقشار مختلف جامعه وارد می کند آثار آن در اداره کل راه و شهرسازی استان در فرآیند اجرای طرح نهضت ملی مسکن بسیار مشهود است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: باید همه دست به دست هم داده و در این روزهای حساس پروژه های نهضت ملی مسکن را به خوبی اجرا کنیم.
قزوینیان تاکید کرد: علیرغم محدودیت های اعتباری و پرداختی ،کارکنان این اداره کل با جان و دل کار می کنند و این هم بسیار ارزشمند و قابل ستایش است و در این میان باید با کمترین هزینه بیشترین راندمان کاری را داشته باشیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، تکریم ارباب رجوع را یکی از اساسی ترین مولفه های مهم در نظام اداری عنوان‌ کرد و افزود: با صبر و حوصله تکریم ارباب رجوع در دستور کار قرار گیرد.
قزوینیان تصریح کرد: پیگیری امور کارها یکی از اصولی است که در کنار کیفیت و کمیت باید مورد تاکید تمام کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان باشد.
وی،با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است،افزود: اجرای این تعداد واحد مسکونی با این حجم بالا، تلاش مضاعفی می خواهد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، در ادامه با تقدیر از زحمات چندین ساله مهندس شاهین فر در پست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان،بیان داشت : روحیه تلاشگری از ویژگی های شخصیتی مهندس شاهین فر بوده و در این راستا با روحیه بالا و خلاقیتی که دارند در پست جدید هم مثمر ثمر باشند.
قزوینیان،همچنین با اشاره به انتصاب مهندس یگانه به عنوان سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: برای مهندس یگانه به عنوان معاونت جدید مسکن و ساختمان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در اجرای درست طرح نهضت ملی مسکن با انگیزه بیشتر تلاش کنند.
وی در پایان تصریح کرد: مهندس یگانه در معاونت مسکن و ساختمان از تجربیاتی که در مسکن مهر داشتند به خوبی استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا