اقتصاد

واگذاری عرصه ساختمان‌های احداثی در اراضی تصرفی دولتی به صورت قیمت منطقه ای

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: عرصه ساختمان‌های احداثی در اراضی تصرفی دولتی در زنجان به صورت رایگان (قیمت منطقه ای ) توسط اداره اداره کل راه و شهرسازی استان واگذار می شود.
عبدالله حیدری افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در راستای آئین نامه  اجرایی بند (ک)تبصره (۱۱ )ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱  نسبت به واگذاری عرصه ساختمانهای احداثی در اراضی دولتی به مالکین اعیانی به صورت رایگان (قیمت منطقه ای) اقدام می کند و فرصت مناسبی است تا  مالکین اعیان احداثی در اراضی تصرفی دولتی (بیسیم،اسلام اباد و غیره) نسبت به تکمیل پروند تا پایان سال جاری اقدام کنند.
وی ابراز داشت:مهلت اجرای آیین نامه مورد نظر تاپایان سال ۱۴۰۱ بوده و درخواست های خارج از مهلت اجرای مصوبه قابل پذیرش نمی باشد.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: متقاضیان جهت بهره مندی از تسهیلات مندرج در آئین نامه اجرایی قانون مذکوربه آدرس زنجان-خیابان خرمشهر -جنب اداره کل امور اقتصادی و دارایی _اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان بخش معاونت املاک و حقوقی -اداره واگذاری مراجعه کنند. 
حیدری تاکید کرد: همچنین متقاضیان می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۷۷۴۸۱۱ تا ۱۳ تماس حاصل کرده و سوالات خود را مطرح کنند.
وی افزود: این طرح در سطح استان شامل عرصه ساختمان‌های احداثی در اراضی تصرفی تحت مالکیت دولت واقع در محدوده یا حریم شهرها و شهرک‌هایی است که قبل از تاریخ ۱۳۹۴.۱.۱ احداث بنا شده است.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان، بیان داشت: اراضی تصرفی شامل اراضی دولتی در داخل محدوده حریم شهرها و شهرک‌ها که در مالکیت دولت بوده و توسط اشخاص حقوقی و حقیقی قبل از تاریخ ۱۳۹۴.۱.۱ تصرف و یا احداث شده و در حال بهره برداری باشد مشمول این آئین نامه هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا