اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

هدف دشمن زیر سوال بردن خدمات ارزنده جمهوری اسلامی ایران است

دشمنان نظام تلاش می‌کند خدمات ارزنده جمهوری اسلامی را زیر سوال برده و وضعیت کشور را بحرانی جلوه دهند و در کشور دو قطبی ایجاد کنند.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،سرتیپ پاسدار رمضانعلی شریف؛سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در همایش مدار امید با اشاره به اینکه دشمنان همواره تلاش دارند شرایط ایران را بحرانی جلوه داده و خارج از ایران را همانند گل و بلبل نمود دهند،گفت:علت اینکه دشمن با تمام توان علیه ما کار می کند به دلیل قدرت و توانایی ایران می باشد.
سرتیپ شریف با اشاره به دخالت رسانه های دشمنان، افزود: گاهی آشفتگی‌ در گزاره دشمنان به وجود می آید که مهندسی عملیات رسانه دشمنان به هم می خورد.
 وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی به طور قابل توجهی در معرض تهاجم فرهنگی و رسانه‌های دشمنان است اظهار داشت: این سوال پیش می‌آید که آیا ایران کشوری ضعیف و منزوی هست و یا قوی و قدرتمند؟ اگر کشوری ضعیف بوده و منشا اثر نیست چرا این همه در معرض تهاجم رسانه‌ای و توطئه دشمنان قرار دارد؟
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عملیات وعده صادق اشاره کرد و گفت: طبق مطالبه ملی شکل گرفته مردم ایران که رژیم صهیونیستی باید توسط فرزندان انقلاب تنبیه شود این کار با تصمیم رهبری و توسط فرزندان انقلاب اسلامی انجام شد، و در خصوص همین عملیات وعده صادق هم عملکرد دوگانه رسانه‌ها را شاهد بودیم که هم‌پیمانان رژیم جعلی اسراییل گفتند ۹۹ درصد موشک‌ها را منهدم کردیم درحالیکه وقتی حمله بیش از هفت ساعت طول کشید چطور در دقایق اول چنین ادعایی کردند؟ اما تصاویری که از اصابت موشک‌ها پخش شد عملیات رسانه‌ای دشمنان را به هم ریخت.
وی تصریح کرد: اراده خداوند بر این بود که مثل دفاع مقدس و فتح خرمشهر نظام جمهوری اسلامی در این وعده صادق نیز پیروز شود.
سردار شریف با بیان اینکه همواره امام راحل و رهبری ماهیت جعلی و رژیم صهیونیستی را فریاد زده و می‌زنند افزود: رژیم منحوس صهیونیستی یک رژیم جعلی و آدمکش است و ۷۰ سال طول کشید تا ماهیت این رژیم برای مردم آشکار شود و امروزه دنیا به این مسئله پی برده است که اسرائیل به هیچ یک از اصول انسانی پایبند نیست و مشاهده می‌کنیم که قدرت نمایی رژیم صهیونیستی ضعیف شده است.
وی تصریح کرد: ایران کشور قدرتمند است و سه رکن پیشرفت ایران؛ فرهنگ مستحکم اسلام، رهبری حکیمانه و مردم هوشمند این سرزمین است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جریان سازی دشمنان علیه نظام اشاره کرد و گفت: دشمنان نظام تلاش می‌کند خدمات ارزنده جمهوری اسلامی را زیر سوال برده و وضعیت کشور را بحرانی جلوه دهند و در کشور دو قطبی ایجاد کنند.
سردار شریف در ادامه به وظایف روابط عمومی‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در این کشور کار‌های ارزشمند زیاد انجام شده که باید به شیوه صحیح و درست اطلاع رسانی شود و نباید اجازه داد دشمنان سیاه‌نمایی کنند و با توجه به اینکه روابط عمومی‌ها پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند باید مطالبات مردم را به مسئولان انتقال دهند.
وی افزود: گام اول انقلاب گام تقویت و مستحکم کردن زیر بنا‌های اسلام بود که در گام نخست موفقیت حاصل شده است و در گام دوم بالا بردن تراز معیشت و رفاه مردم است که به فضل خدا تحقق پیدا خواهد کرد و امروز کشور ما قدرتمند و دارای امنیت بالا است و از منافع خود پاسداری می‌کند.

حجت الاسلام حسن بیگدلی نیز با بیان اینکه روابط عمومی و شگل گیری آن منحصر به امروز و اکنون نمی باشد،خاطرنشان کرد:طبق دستورات و منابع دینی و روایی ما بحث ارتباط در اجتماع امری لازم و ضروری می باشد چرا که بشر اجتماعی آفریده شده است.
وی بابیان اینکه ارتباط،تبیین و روشنگری از وظایف روابط عمومی هاست، افزود:طبق فرموده حضرت علی (ع)(سَلُونِی قَبْلَ‏ أَنْ‏ تَفْقِدُونِی از من بپرسید، پیش از آنکه مرا از دست بدهید)،ارتباط سبب ابهام زدایی و تبیین می شود. 
 حجت الاسلام بیگدلی در ادامه با اشاره به اینکه مطالبه گری و پرسیدن سوال از دیگر وظایف روابط عمومی و رسانه هاست،خاطرنشان کرد:چرا که مطبوعات و رسانه رکن چهارم دموکراسی بوده و رسانه ها می بایست در انتشار اخبار دقت و تمرکز کافی را داشته باشند.
این مسئول در پایان با تاکید بر اینکه امام سجاد(ع)و حضرت زینب (س)رسانه کربلا بودند،افزود:همچنین رسانه سبب پیروزی در دفاع مقدس و وعده صادق شد چرا که روایتگری و انعکاس توانمندی ها رمز پیروزی و موفقیت است.

در ادامه سردار جهانبخش کرمی ضمن تبریک روز روابط عمومی با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: در عملیات بیت المقدس(آزادسازی خرمشهر)رزمندگان زنجانی در قالب تیپ ۷ ولیعصر(عج) و تیپ ۸ نجف خط شکن بودند .
 وی با بیان اینکه در این عملیات بیش از ۱۵۰ رزمنده زنجانی به شهادت رسیدند، خاطرنشان کرد:همچنین شهید احمد کاظمی به خوبی به نقش نیروهای زنجان آگاهی داشته و چندین بار عبارت خرمشهر را خدا با کمک و به دست نیروهای زنجانی آزاد کرد را تکرار نمود.
سردار کرمی در ادامه با بیان اینکه  امروز دشمنان انقلاب و نظام  جنگ روانی سنگینی را علیه اسلام و انقلاب و نظام آغاز کرده اند،تاکید کرد: امروز رسانه ها در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان هستند.
فرمانده سپاه زنجان در پایان با بیان اینکه زمانی رزمندگان در جبهه ها از خاک کشور دفاع کردند، گفت:امروز خبرنگاران در زمینه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی در جبهه فرهنگ و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، در جامعه فعالیت می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا