اخبار ویژهاقتصاد

بهره‌برداری از ۵۰۴ پروژه توزیع برق در استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان در آیین بهره‌برداری از ۵۰۴ پروژه توزیع برق استان زنجان که با اعتبار بالغ بر یک هزار و ۶۹۲ میلیارد ریال همزمان با دهه فجر انجام شد، گفت: اجرای این پروژه‌ها برای استان مهم و حیاتی بوده که نمونه آن تعویض سیم‌های مسی به کابل خودنگهدار است.
پیام جوادی افزود: تعویض سیم‌های مسی به کابل خودنگهدار با هدف کاهش تلفات، بهبود ولتاژ انجام می‌شود و اولویت اول در اجرای این پروژه مسیر‌هایی است که احتمال وقوع سرقت سیم در این مناطق زیاد بوده یا سرقت سیم اتفاق رخ داده است.
وی با اشاره به اینکه ۱۵۱ نقطه از نقاط استان از مشکل رفع ولتاژ پاکسازی شده است، اظهار داشت: فقط چند نقطه در استان مانده است که دارای ضعف ولتاژ بوده و در طول روز‌های پیشرو نیز این مشکل رفع خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان با اشاره به اینکه بیش از ۷۳ درصد از برق استان در بخش مولد همچون کشاورزی و صنعت و تولید به کار می‌رود، گفت: همین امر وظیفه استان را خطیرتر می‌کند.
جوادی با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق استان زنجان یک شاخصه ویژه دارد، گفت: قسمت عمده برق تحویلی استان در بخش مولد مصرف می‌شود.
وی تصریح کرد: تلاش می‌شود برق با کیفیت به لحاظ ثبات و پایداری به مصرف کنندگان تحویل داده شود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان بیان کرد: بهره‌داری از پروژه توسعه شبکه برق روستایی، بهره‌برداری از پروژه توسعه و افزایش پایداری شبکه‌های برق، بهره‌برداری از پروژه کاهش و کنترل پیک بار برق در استان، افتتاح پروژه‌های احداث و اصلاح روشنایی معابر زنجان از جمله پروژه‌های افتتاح شده در استان بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا