اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

بزرگداشت روز کارگر در شرکت ایران ترانسفو

مراسم روز کارگر در شرکت ایران ترانسفو با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، شامگاه چهارشنبه مراسم روز کارگر در شرکت ایران ترانسفو با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد. در این مراسم سالار عقیلی خواننده سرشناس و محبوب کشورمان نیز حضور داشت و چند قطعه موسیقی خود را در جمع کارگران ایران ترانسفو اجرا کرد.
محسن افشارچی استاندار زنجان در این مراسم ضمن ادای احترام به مقام کارگر اظهار داشت: درد کارگران را درد خود می‌دانیم و به‌خاطر همین موضوع دستورات ویژه‌ای را برای پیگیری تایید طبقه‌مندی مشاغل صادر کردم.
وی با بیان اینکه این کارگران هستند که چرخ تولید را می‌چرخانند و حقیقتاً شما کارگران افسران جنگ اقتصادی هستید، مطرح کرد: موضوعاتی همانند سخت و زیان آور بودن باید به صورت ویژه در دستور کار دستگاه‌های ذیربط قرار گیرد.
استاندار زنجان گفت: با مشکلات کارگران آشنا هستم و در یک هفته اخیر هم در دیدار با کارگران با مشکلات آن‌ها بیشتر آشنا شدم و متأسفانه برخی مشکلاتی که به‌راحتی می‌تواند حل شود ولی به خاطر عدم تدبیر سبب ادامه دار بودن مشکل می‌شود.
مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس در این برنامه ضمن تقدیر از زحمات کارگران در راستای تحقق جهش تولید در کشور گفت: برخی واحدهای تولیدی استان زنجان نیازمند نوسازی هستند تا بهره‌وری آن رشد پیدا کند.
وی با تأکید بر اینکه باید به سمت افزایش صادرات حرکت کنیم، گفت: در همین کشورهای منطقه مشتریان خوبی برای محصولات واحدهای تولیدی استان زنجان وجود دارد که باید از فرصت‌ها استفاده کرد.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با اشاره به اینکه ارزآوری باید اولویت نخست واحدهای تولیدی بزرگ استان و کشور باشد، مطرح کرد: با ارزآوری است که وضعیت اقتصاد کشور ارتقا پیدا می‌کند و این ظرفیت را واحدهای تولیدی بزرگ استان زنجان از جمله ایران ترانسفو دارد.
مهدی صادقی مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو هم در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارگران گفت: اگر زحمات شما کارگران نبود قطعاً موفقیت‌های ایران ترانسفو در سال‌های گذشته به دست نمی‌آمد. ترانسفویی که امروزه در عرصه بین‌المللی حرف برای گفتن دارد و در تمامی مناقصه‌های بین‌المللی با دیگر شرکت‌های بزرگ دنیا رقابت می‌کند، به خاطر تلاش‌های شما کارگران بوده است.
وی با تأکید بر اینکه تمام تلاش ما این است که در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق شعار سال حرکت کنیم، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده افزایش صادرات در سال جاری در دستور کار ما قرار دارد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو گریزی به افزایش بهره‌وری زد و افزود: این موضوع هم در دستور کار ما قرار دارد و با افزایش بهره‌وری قطعاً رشد خوبی خواهیم داشت.
گفتنی است در پایان مراسم، سالار عقیلی چند قطعه موسیقی خود را در جمع کارگران اجرا کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا