اقتصاد

انتقال فاز اول کوی فلسطین به سایت های کوی زیتون و ثمین ۲ در زنجان

سایت های کوی زیتون و ثمین ۲ در زنجان برای انتقال فاز اول کوی فلسطین در نظر گرفته شده است.

 به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: همزمان با تحویل واحدهای مسکونی پروژه های نهضت ملی مسکن، در فاز اول و براساس اولویت تعدادی از واحدهای مسکونی کوی فلسطین نیز به سایت های کوی زیتون و ثمین ۲ در غرب شهر زنجان انتقال داده می شوند.
اصغراسماعیلی با اشاره به اینکه در سفر دور اول رئیس جمهور به استان زنجان دستور تسریع در رفع مشکلات و جابه جایی ساکنین محله کوی فلسطین از سوی آیت الله رئیسی صادر شد، گفت: در این راستا با پیگیری استاندار و هماهنگی صورت گرفته با مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان و امام جماعت این منطقه، تعدادی از واحدهای مسکونی در اولویت اول برای جابه جایی هستند.
وی اظهار داشت: عملیاتی شدن طرح جا به جایی کوی فلسطین از اولویت های مسئولین استان بوده که همزمان با احداث و تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن، براساس اولویت در چند مرحله انجام می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با اشاره به اینکه در سه فاز براساس برنامه ریزی، ساکنین این محله جابه جا خواهند شد، گفت: کوی فلسطین ۱۳۰ واحد مسکونی و مسکونی – تجاری دارد و براساس برنامه ریزی انجام گرفته ساکنین که در محدوده نزدیک به راه آهن قرار دارند در اولویت اول برای جا به جایی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا