اقتصاد

اختصاص ۷۱۹ تن سهمیه برنج و شکر طرح ضیافت

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی ۷۱۹ تن برنج و شکر طرح ضیافت برای مصرف شهروندان عزیز زنجانی تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ خبر داد.
ولی اله زمانی، اظهار کرد: ۷۱۹ تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی هومالی ۱۰ کیلویی، برنج هندی “۱۱۲۱” و شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ۵۲۳ تن برنج در طرح ضیافت به شهروندان زنجانی اختصاص داده شده است، بیان کرد: ۴۰۰ تن برنج تایلندی هومالی در بسته بندی ۱۰ کیلویی با قیمت درب انبار ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۲۳ تن برنج هندی “۱۱۲۱” با قیمت درب انبار ۳۳ هزارتومان برای مشتریان عمومی، عاملین توزیع، مراکز خیریه و بهزیستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌ها و فروشگاه ها در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص توزیع می‌شود.
زمانی خاطرنشان کرد: ۱۹۶ تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی ۱۸ هزار تومان و با احتساب ۱درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا