سیاسی و اجتماعی

اجرای طرح قربانی نیابتی در استان زنجان  

توانمندسازبرنامه ریزی کمیته امداد برای تسریع روند مهارت آموزی مستعدین اشتغال تحت حمایتی اقشار نیازمند از اولویت اصلی کمیته امداد می باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آسمان زنجان؛هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:طرح قربانی نیابتی هم‌زمان با سراسر کشور در آستانه عید سعید قربان در استان زنجان اجرایی می‌شود و اگر فرد خیری توان خرید یک رأس گوسفند را نداشته باشد اما بتواند مبلغی را پرداخت کند، مابقی هزینه خرید یک رأس گوسفند توسط کمیته امداد استان تأمین و به نیت فرد خیر و نیکوکار گوسفند خریداری، ذبح و گوشت آن بین نیازمندان توزیع می‌شود.

صفری گفت :علاوه بر دفاتر14گانه  کمیته امداد،235پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی درمراکزنیکوکاری ،مصلی ها و مساجد برای دریافت نذورات و هدایای مردمی آمادگی کامل دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: برای پیشگیری از شیوع  ویروس منحوس کرونا  و در جهت  رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم استانی‌های خیر می‌توانند به‌صورت غیرحضوری از طریق تلفن نیکوکاری 33116،شماره کارت مجازی 6037997950030420و شماره‌حساب 0110769749001با شناسه880318666 در طرح قربانی  نیابتی مشارکت نمایند.

وی ضمن قدردانی از مردم نوع‌دوست و خیر استان در همراهی کمیته امداد استان برای خدمت به نیازمندان ابراز امیدواری کرد و گفت: در سال گذشته مردم خیر و نیکوکار استان بیش از سه میلیارد300میلیون تومان  به‌صورت نقدی ،ذبح قربانی و اهدای گوشت قربانی   در عید سعید قربان مشارکت داشتند.

صفری تأکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و شناسایی نیازمندان کلیه نذورات اهدایی مردم به‌ویژه گوشت قربانی در همان ساعات اولیه بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *