علم و فناوری

پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد در ۶ رشته محل

با انتشار اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته‌های کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش از پذیرش دانشجو در رشته‌های کارشناسی ارشد در مراکز زنجان، ابهر و قیدار دانشگاه پیام نور استان زنجان اختصاص یافت.

رویا کرمی در گفت و گو با خبرنگار آسمان زنجان گفت: انتشار اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته‌های کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش از پذیرش دانشجو در رشته‌های کارشناسی ارشد در مراکز زنجان، ابهر و قیدار دانشگاه پیام نور استان زنجان اختصاص یافت.

وی افزود: رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان زنجان عبارتند از زبان و ادبیات فارسی، شیمی آلی در مرکز زنجان، فقه و مبانی حقوق در مرکز قیدار، شیمی آلی، زمین شناسی و ریاضی گرایش آنالیز در مرکز ابهر دایر است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان عنوان کرد: با توجه به تمدید مهلت انتخاب رشته، داوطلبان می‌توانند از هم اکنون تا ۲۰ خرداد سالجاری با مراجعه به سایت سنجش نسبت به انتخاب رشته و ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی ادامه داد: شرایط و مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور چند ویژگی دارد که شامل آموزش با اصول استاندارد و منابع بومی متناسب با نیاز کشور، اخذ مدرک معتبر، شهریه کم نسبت به سایر دانشگاه‌ها، امکان تعیین محل آزمون‌ و امکان استفاده از وام‌های دانشجویی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا