اخبار ویژهاقتصاد

آماده به تحویل ۲۸۵ واحد در شهر زنجان

۲۸۵ واحد از پروژه m۵ در شهر زنجان آماده تحویل به متقاضیان است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرعامل کارگزاری پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در شرق شهر زنجان،گفت: همزمان با دور دوم سفر رئیس جمهور به استان زنجان، ۲۸۵ واحد از پروژه m۵ سایت کوی زنگان در شهر زنجان آماده تحویل به متقاضیان است.
قاسم محمودی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (زنجان)، به پروژه M۵ در سایت کوی زنگان اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه توسط سه شرکت پیمانکاری در دست اجرا است و در سفر دور دوم رئیس جمهور به استان زنجان، ۲۵۶ واحد از این پروژه آماده تحویل به متقاضیان است.
وی با بیان اینکه زون C این پروژه به تعداد ۷۶۸ واحد مسکونی توسط شرکت جهادنصر در دست اجرا است، ابراز کرد: فاز تحویل این پروژه به تعداد ۶۴ واحد بیش از ۷۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیرعامل نظارت عالیه پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در شرق شهر زنجان، گفت: همچنین پروژهM۵ در سایر بلوک‌ها زون C نیز ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
محمودی با بیان اینکه زون B از پروژه M۵نیز ۳۱۷ واحد مسکونی توسط شرکت تیشا در دست ساخت است، تاکید کرد: از این تعداد ۴۴ واحد آماده تحویل به متقاضیان است و پیشرفت فیزیکی واحدهای آماده تحویل به متقاضیان بیش از ۷۸ درصد است و سایر واحدهای مسکونی در دست ساخت هم بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی با بیان اینکه زون A این پروژه به تعداد ۴۰۲ واحد مسکونی توسط شرکت عمران توسعه در دست ساخت است، افزود: کل پروژه سایت M۵ به صورت چند خانواری است و این پروژه در پنج طبقه و در ۴۸ بلوک هشت واحدی در دست ساخت است و فاز اول تحویل این پروژه به تعداد ۱۲۸ واحد مسکونی بیش از ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سایر واحدها هم بیش از ۷۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیر عامل نظارت عالیه پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در شرق زنجان، درخصوص پروژه ۵۱۲ واحدی سایت M۱ کوی زنگان اظهار داشت: این پروژه در ۸ بلوک ۱۰ طبقه به صورت مسکونی ویژه در حال ساخت می‌باشد که فاز اول آن در قالب ۳ بلوک جمعاً ۱۹۲ واحدی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۷ درصد در حال تکمیل جهت واگذاری به متقاضیان می‌باشد.
محمودی افزود: متوسط پیشرفت فیزیکی پروژه در سایر بلوک ‌ها نیز بیش از ۷۸ درصد می‌باشد و بلوک ها به صورت هم تیپ با تنوع ساخت و متراژ واحدها به صورت دو خوابه متوسط و بزرگ و واحدهای سه خوابه می‌باشند که در تمام واحدها تامین پارکینگ به صورت مسقف در طبقات همکف و زیرزمین بلوک ها صورت پذیرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا