اخبار ویژهاقتصاد

افتتاح پروژه های ۵۴ واحدی خرمدره و فاز اول گلشهر همزمان با حضور رییس‌جمهور

همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان، پروژه های 54 واحدی خرمدره و فاز اول گلشهر افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه، اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت به عهده بنیاد مسکن است، اظهار کرد: ساخت ۶۵۰۰ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت به این نهاد واگذار شده که تاکنون احداث ۲ هزار واحد آغاز شده است.
رضا خواجه ای ادامه داد:پروژه نهضت ملی مسکن هیدج در حال حاظر در ۴ فاز ( ۹۶ واحدی ، ۲ فاز ۸۰ واحدی و ۹۸ واحدی) در حال ساخت است، که به طور میانگین این پروژه بیش از ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی با اشاره به اینکه، همزمان با سفر دور دوم ریاست جمهوری به استان، پروژه های ۵۴ واحدی خرمدره و فاز اول از پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر (۶۴ واحد مسکونی ) افتتاح و به متقاضیان تحویل داده می شود، تصریح کرد:پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر با مساحتی بالغ بر ۵۲۵۴۲ متر مربع در حال ساخت است که به طور میانگین ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که فاز اول این پروژه به تعداد ۶۴ واحد در حال اتمام است و به زودی به متقاضیان تحویل داده می شود.
مدیرکل بنیاد مسکن استان یادآور شد: در حال حاظر پروژه های مسکن در دست طراحی به تعداد ۳۵۰۰ واحد است .
خواجه ای خاطر نشان کرد:علاوه بر اهمیت دادن به کمیت پروژه ها، استفاده از مصالح استاندارد و رعایت مقررات ملی ساختمان و مسائل فنی از سوی متخصصان و ناظران بنیاد مسکن در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن مد نظر قرار گرفته است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا