اخبار ویژهاقتصاد

در کشور ما استعدادها و امکانات بالایی وجود دارد

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، جلسه افتتاحیه دفتر اتاق بازرگانی زنجان در شهرستان خدابنده ظهر امروز با حضور مسئولان در شهرستان خدابنده برگزار شد.
صمد یوسفی اصل رییس اتاق بازرگانی زنجان بیان اینکه اتاق به دنبال توسعه اقتصادی استان و توسعه مراودات تجاری است، اظهار کرد: در این زمینه اتاق بازرگانی زنجان به صورت هفتگی برنامه جلسات با سفرا را در دست اجرا دارد.
وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی زنجان برای توسعه شهرستان های استان به صورت جدی وارد شده است، تصریح کرد: خوشبختانه با نگاه مسولان استان و شهرستان خدابنده دفتر ارتباط اتاق بازرگانی زنجان در این شهرستان از امروز آغاز به کار خواهد کرد که حرکت مثبتی در توسعه اقتصادی استان خواهد بود و این گام نخست ما می باشد.
رییس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه نوآوری و مکانیزاسیون در تولیدات شهرستان خدابنده مورد توجه باشد، گفت: شرکت های توانمند این حوزه می‌توانند با محوریت اتاق در شهرستان خدابنده حضور پیدا کنند و مباحث مربوط به این بخش رو دنبال کنند.
یوسفی اصل یا بیان اینکه در کشور ما استعدادها و امکانات بالایی وجود دارد که شکوفایی این مهم نیازمند همت و اراده بالا در راستای توسعه اقتصادی است، افزود: یکی از برنامه های اتاق بازرگانی زنجان ایجاد انجمن های تخصص در سطح کشور برای تولیدات استان است.
رییس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه بهره‌وری و استفاده از تجارب کشورهای دیگر در این زمینه می‌توانند در کشور و استان زنجان نیز مورد توجه باشد، ابراز کرد: در همه حوزه ها نیاز به بهره‌وری به معنای واقعی کلمه وجود دارد که توجه به این مهم تاثیر خود در توسعه اقتصادی را نیز بیش از پیش نماینگر می‌کند.
وی با اشاره به نیاز به حضور صنایع تبدیلی در حوزه استان و همچنین در سطح ملی، خاطرنشان کرد: اتاق در این زمینه برنامه و ورود جدی خواهد داشت.
یوسفی اصل در پایان اظهار کرد: ایجاد این دفتر آغاز همکاری و کمک به اقتصاد شهرستان و استان زنجان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا