اقتصاد

ابلاغ تفویض اختیارات برداشت و فروش کیک روی

تفویض اختیارات برداشت و فروش کیک روی به شورای معادن استان ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد : تفویض اختیارات لازم جهت انعقاد قرارداد برداشت و فروش کیک روی دپو شده در‌محل ضلع جنوبی شهرک تخصصی روی به شورای معادن استان ابلاغ شد.
مهندس مجید گلشنی منفرد در خصوص تمدید مدت زمان برگزاری مزایده مدیریت برداشت و فروش پسماندهای شهرک روی زنجان اظهار داشت : پس از برگزاری مزایده ، شورای معادن استان جهت انجام ادامه فرایند، به دنبال ابلاغ تفویض اختیارات برداشت و فروش کیک روی از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت بودند که به جهت استیضاح وزیر وقت این امر به تعیین وزیر صمت موکول شد.
وی تصریح کرد: در طی روزهای اخیر و با امضای مقام عالی وزارت صمت ، اختیارات لازم جهت انعقاد قرارداد برداشت و فروش کیک روی با حداقل ظرفیت سالانه ۶۰۰ هزار تن متریک خشک به شورای معادن استان صورت گرفت.
این مقام مسئول افزود :شروط خاص برای شرکت کنندگان در این مزایده با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کافی در نظر گرفته شده است.
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خاطر نشان ساخت : با ابلاغ تفویض اختیارات به استان ، ادامه فراینده مزایده با سرعت بیشتری اجرا و به هم استانی های عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.
شایان ذکر است مزایده مدیریت برداشت و فروش پسماندهای حاصل از فرآوری شمش روی که در شهرک تخصصی روی به میزان بالغ بر ۱۰ میلیون تن می باشد، در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ برگزار گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا