اخبار ویژهاقتصاد

اولتیماتوم استاندار زنجان به مدیران

جذب اعتبارات ستادی توسط مدیران از شاخص های ارزیابی عمکرد آنان در استان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان؛ استاندار زنجان در شورای برنامه ریزی و توسعه استان، اظهار کرد: : منابع مورد نیاز برای پیشبرد طرح ها به غیر از منابع بودجه ای و استانی باید از طریق مدیران و با جذب اعتبارات ستادی پیگیری شود.

دکتر افشارچی افزود: ۷۵ درصد از تعهدات سازمان برنامه و بودجه در تأمین اعتبارات سفر رییس جمهور به استان زنجان معادل ۲ هزار میلیارد تومان تحقق یافته است.

وی گفت: ۴۹۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به استان نیز جزو تعهدات استانی بوده که تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

استاندار زنجان گفت: اعتبارات از محل مالیات بر ارزش افزوده و همچنین درآمد پیش بینی شده حاصل از فروش پسماند “روی” از دیگر محل های تأمین منابع در استان طی سال جاری است.

افشارچی با بیان اینکه در خصوص بودجه ریزی برای طرح ها در استان باید هوشمندانه عمل کنیم، گفت: در این حوزه نیازمند تغییر نگاه راهبردی هستیم.

در ابتدای این جلسه، حق استفاده از مجموعه مازاد جهاد کشاورزی در جاده زنجان – بیجار بمدت ۲ سال به شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جهت ایجاد و راه اندازی مرکز ماده ۱۶ نگهداری معتادان متجاهر استان زنجان واگذار شد.

گفتنی است، الحاق محدوده نگارستان، کوی شریعتی و  جاده ابهر به محدوده شهر به شهرستان خدابنده از دیگر مصوبه این جلسه بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا