اقتصاد

پیگیری دغدغه‌های تامین انرژی صاحبان صنایع استان زنجان

دغدغه‌های تامین انرژی صاحبان صنایع استان در نخستین جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان پیگیری شد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، نخستین جلسه کمیسیون صنعت اتاق با حضور مدیران عامل و فعالان بخش خصوصی و همچنین روسا و مدیران دستگاههای اداری استان در محل سالن جلسات شهید شهریاری برگزار شد.
ایرج افشارنیا رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه اتاق خانه همه فعالان اقتصادی بوده و کمیسیون صنعت نیز در دوره جدید پیگیر و مشکلات فعالان صنعت استان خواهد بود، اظهار کرد: سالیان متمادی است که به دلیل اهمیت موضوعات اقتصادی که در همه دنیا نیز یکی از شاخصه های اقتدار و توسعه هر کشوری به شمار می رود، رهبری معظم انقلاب نیز شعار های سال را بر اساس مولفه های اقتصادی اعلام می دارند که اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست.
وی ادامه داد: با توجه به این مهم، توسعه و رشد اقتصادی مگر با حضور قوی و قدرتمند بخش خصوصی در همه زمینه های اقتصادی که بتوانند با همه ارکان حکومتی و دولتی با یک تعامل سازنده مشکلات پیش روی اقتصاد و صنعت را حل و فصل نماید، محقق نخواهد شد.
افشارنیا با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی با تعامل سازنده خود به دنبال رشد اقتصادی و توسعه آن در استان خواهد بود، افزود: یکی از پارامترهای مهم رشد تولید و اقتصاد، تامین انرژی واحدهای تولیدی است که به همین دلیل نخستین جلسه کمیسیون صنعت به این مبحث مهم اختصاص یافته است.
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه یکی از دغدغه های مهم صاحبان صنایع و فعالان بخش خصوصی استان زنجان مبحث تامین انرژی واحدهای تولیدی می باشد، تصریح کرد: از این رو با دعوت از مدیران و روسای شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق استان زنجان در نظر داریم با یک تعامل سازنده با کمترین آسیب از پیک بار مصرف برق در ماه های پیش رو عبور کنیم.
در ادامه این جلسه گزارشی از مصرف برق استان زنجان در بخش های مختلف از سوی شرکت توزیع نیروی برق ارائه و برنامه مدیریت مصرف برق در ماه‌های پیش رو تشریح شد که فعالان اقتصادی در بخشهای مختلف هریک نظرات و پیشنهادات و موارد خود را ارائه و مطرح کردند که مورد بحث و تبادل نظر اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا