سیاسی و اجتماعی

معرفی رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان در آیین تکریم و معارفه رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب زنجان ، ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای قاسم یارمحمدی رئیس سابق محاکم عمومی و انقلاب زنجان گفت : قدردانی از زحمات افراد لایق ، شایسته به مصداق کلام گهربار حضرت امام رضا (ع) قدردانی از خود خداوند است و چه نعمتی بزرگ تر از نعمت خدمت به مردم آنهم در مسند قضا و اجرای عدالت است.
وی با تأکید بر جایگاه رفیع منصب قضاء و قضاوت که جایگاه انبیا الهی است افزود : ما باید شکر گذار این نعمت الهی باشیم و یکی از مصادیق شکرگزاری ، تلاش مضاعف برای گره گشاهی از کار مردم و فراهم کردن زمینه اجرای عدالت می باشد .
این مقام قضایی اجرای برنامه های عملیاتی در دوره تحول را از رویکرد مهم دستگاه قضایی استان برشمرد و گفت : برنامه ریزی برای اجرای دقیق این برنامه ها در تمامی حوزه ها بایستی در دستور کار قرار گیرد و هر سه ماه گزارش اقدامات به مرکز استان ارسال گردد.
رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه یکی از محورهای محاکم زنجان در گذشته موفق عمل کرده ،کاهش ورودی پرونده است ادامه داد : تقویت نیروی های صف در محاکم زنجان در مدت ۵ سال گذشته نسبت به سالهای قبل آن چشمگیر بوده که این امر در راستای افزایش شعب رسیدگی کننده و تسریع در ارائه خدمات به مردم بوده است
صادقی نیارکی تلاشگری ، مردمی بودن و آگاهی به وظایف را از ویژگیهای بارز رئیس کل سابق محاکم عمومی و انقلاب زنجان برشمرده و گفت : تلاش مجدانه در جهت اجرای دادرسی عادلانه و توجه به کیفیت در رسیدگی ها از اقدامات موثر وی می باشد و انتظار ما از رئیس کل محاکم جدید ارتقای شرایط فعلی می باشد .
در پایان جلسه با اهدا لوح از زحمات قاسم یار محمدی تقدیر و حسن بیگدلی به عنوان رئیس محاکم عمومی و انقلاب زنجان معرفی شد .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا