اقتصاد

استفاده از امتیاز وام ودیعه مسکن برای زنجانی ها

مستاجرینی که از تسهیلات ودیعه مسکن استفاده نکردند در اولویت برای دریافت وام خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی را و شهرسازی استان زنجان گفت: متقاضیان زنجانی می توانند برای دریافت وام ودیعه مسکن در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی http://saman.mrud.ir به آدرس مراجعه کنند.
بهزاد کردلو با بیان اینکه متقاضیان زنجانی برای دریافت وام ودیعه مسکن می توانند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به آدرس http://saman.mrud.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند، گفت: پرداخت وام ودیعه مسکن منوط به دارا بودن سه شرط است و متقاضیان دریافت این تسهیلات باید متأهل یا سرپرست خانوار و دارای فرم «ج» سبز بوده و همچنین دارای اجاره‌نامه رسمی و ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و اسکان و دارای کد رهگیری بوده و تاریخ انعقاد اجاره‌نامه واحد مسکونی بعد از ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۱ بوده و مالکیت روز هم نداشته باشند می توانند از امتیاز ودیعه مسکن استفاده کنند.
وی با بیان اینکه میزان ودیعه مسکن تغییری نکرده است، اظهار داشت: میزان تسهیلات ودیعه مسکن در سال ۱۴۰۱ برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان حداکثر ۴۰ میلیون تومان بود.
رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، بیان داشت: وام ودیعه مسکن، یکی از تسهیلاتی است که در راستای کمک به مستاجران در نظر گرفته شده است.
کردلو با اشاره به اینکه مستاجرانی که در سال‌های گذشته موفق به دریافت تسهیلات ودیعه مسکن شده‌اند در اولویت های بعدی برای دریافت ودیعه مسکن هستند، گفت: مستاجرینی که از تسهیلات ودیعه مسکن تاکنون استفاده نکردند در اولویت برای دریافت وام خواهند بود.
وی تاکید کرد: مستاجرینی که دارای کد رهگیری نیستند می توانند به سامانه املاک و مستغلات آدرس سامانه (amlak.mrud.ir) و (srem.ir) مراجعه کرده و کد رهگیری را به صورت رایگان دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا