اقتصاد

فعالیت ۷۰۰ پایانه فروش طرح کالابرگ الکترونیکی در استان زنجان

۷۰۰ پایانه فروش طرح کالابرگ الکترونیکی در استان زنجان فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در این استان خبر داد و گفت: تاکنون ۷۰۰ پایانه فروش در فروشگاههای مجری این طرح در استان فعال شده است.
طیب جعفری گفت: مشمولان اجرای این طرح در گام اول خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند و در ادامه به مرور دایره شمول طرح به خانوارهای دهک سه و سایر دهک ها نیز تسری خواهد یافت.
وی با بیان اینکه استفاده از کالابرگ الکترونیکی اختیاری است، اظهار کرد: مزیت استفاده از کالابرگ این است که افراد می توانند یک ماه پیش از موعد پرداخت یارانه نقدی، با اعتباری که در حساب های متصل به یارانه ایجاد شده است، اقدام به خرید کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: امکان خرید ۱۱ قلم کالای اساسی مرغ، تخم مرغ، شیر، پنیر، ماست، روغن، ماکارونی، قند، شکر و برنج و گوشت از طریق کالابرگ الکترونیکی فراهم است.
جعفری با بیان اینکه دایره نفوذ و گسترش پایانه های فروش طرح کالابرگ الکترونیکی در استان در دستور کار است، اظهار کرد: همه فروشگاه‌ها و مغازه های دارای جواز کسب می توانند برای درخواست جهت اتصال به شبکه طرح کالا برگ الکترونیکی از طریق نرم افزار شبکه ملی اعتبار موسوم به «شما» که از طریق نرم افزار بازار قابل دریافت است، اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا