سیاسی و اجتماعی

کمیته امداد به موضوع جوانی جمعیت توجه ویژه ای دارد

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، روح‎‌اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در شورای راهبری مراکز نیکوکاری با اشاره به کسب رتبه برتر توسط کمیته امداد در سه بخش در رویداد جوانی جمعیت گفت: این موضوع نشان از توجه ویژه کمیته امداد به موضوع جوانی جمعیت دارد.
وی اهدای یک هزار و ۱۰۰ جهیزیه، اشتغالزایی برای ۲۷۰۰ مددجوی جوان و همچنین حمایت از خانواده‌های دارای چندقلو را از جمله فعالیت‌های کمیته امداد در حوزه جوانی جمعیت برشمرد و افزود: البته فعالیت‌های این نهاد به موارد ذکر شده منتهی نشده و اقداماتی هم به صورت غیرمستقیم با همکاری کمیته امداد صورت گرفته است.
صالحی با اشاره به انتخاب مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان فعال حوزه جوانی جمعیت بیان کرد: این مرکز در بحث اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان اقدامات موثری ارائه کرده بود که هم اکنون نیز در حال انجام است.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه به درخواست‌های ارائه شده از سوی مراکز نیکوکاری در ارتباط با تغییر حوزه کاری و یا تخصصی شدن آنها اشاره کرد و گفت: تخصصی شدن مراکز باید نتیجه مشخص داشته باشد تا این اقدام صورت گیرد.
وی اضافه کرد: در کنار توسعه کمی مراکز نیکوکاری کیفیت بخشی به خدمات این مراکز با نگاه و رویکرد توانمند سازی از اولویت های اصلی کمیته امداد در حوزه فعالیت این تشکل های مردمی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا