اقتصاداخبار ویژه

لزوم تامین مسکن برای خانواده‌های دارای سه فرزند بیشتر

اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان خود را موظف به تامین مسکن خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر می داند.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: بر اساس وظیفه‌ای که بر حسب قانونی بر عهده مجموعه راه و شهرسازی گذاشته شده خود را موظف به تامین مسکن خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر کرده است و برای تحقق این مهم هم تلاش لازم را دارد.
اصغر اسماعیلی  روز پنجشنبه در آئین واگذاری کلید سه واحد مسکونی به سه خانواده دارای فرزند چهار قلو دراستان زنجان در محل استانداری زنجان، گفت: در راستای حمایت از تحکیم خانواده و جوانی جمعیت و منویات مقام معظم رهبری اداره کل راه و شهرسازی استان اقدام به تحویل واحد مسکونی به خانواده های دارای فرزند چهارقلو کرده است.  
وی با بیان اینکه در استان زنجان چهار خانواده دارای فرزند چهارقلو هستند، بیان داشت: با توجه به ظرفیتی که در اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان وجود داشت تصمیم گرفتیم امروز کلید سه واحد مسکونی را به این سه خانواده دارای فرزند چهارقلو تحویل بدهیم. 
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان واحد مسکونی آماده به این خانواده ها تحویل می دهد و برای تحقق این مهم هم از ماههای گذشته برنامه ریزی و تلاش کرده است. 
اسماعیلی تاکید کرد: توجه به اجرای قانون جوانی جمعیت از اولویت های کاری اداره کل راه و شهرسازی استان است و این اداره کل نسبت به تحقق منویات مقام معظم رهبری دراین خصوص تلاش جدی را دارد. 
وی ابراز داشت: خوشبختانه در دومین روز ایام الله دهه فجر سه واحد مسکونی به سه خانواده که دارای فرزند چهار قلو در زنجان هستند واگذار شد و یک خانواده مانده که به زودی امکان خانه دار شدن برای آنها فراهم می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: بر اساس وظیفه‌ای که بر حسب قانونی بر عهده مجموعه راه و شهرسازی گذاشته شده خود را موظف به تامین مسکن خانواده های دارای سه فرزند و بیشترکرده است و برای تحقق این مهم هم تلاش لازم را دارد. 
اسماعیلی تاکید کرد: همچنین در راستای حمایت از جوانی جمعیت برای خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر این ظرفیت قانونی وجود دارد که اگر این خانواده ها قبل این از امتیازات دولتی مسکن استفاده کرده اند، دوباره می توانند از امتیازات لازم که در طرح نهضت ملی مسکن وجود دارد از تسهیلات زمین استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا