اقتصاد

صدور مجوز فروش بیش یک هزار تن سهمیه برنج و شکر

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی هزار و ۲۸۵ تن برنج و شکر برای مصارف صنعتی و شهروندان عزیز زنجانی با هدف تامین تقاضای واقعی و حفظ آرامش در ایام پایانی سال تا ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ خبر داد.
ولی اله زمانی، اظهار کرد: هزار و ۲۸۵ تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی “رده ب” ۱۰ کیلویی، برنج هندی “۱۱۲۱” و شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.
وی بیان کرد: ۴۰۰ تن برنج تایلندی رده “ب” در بسته بندی ۱۰ کیلویی با قیمت ۱۶ هزار تومان و ۳۸۵ تن برنج هندی “۱۱۲۱” با قیمت ۳۳ هزارتومان برای مشتریان عمومی، عاملین توزیع، مراکز خیریه و بهزیستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌ها و فروشگاه ها در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص توزیع می‌شود.
زمانی خاطرنشان کرد: ۵۰۰ تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی ۱۸ هزار تومان و با احتساب ۱درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.
وی گفت: ۲۵۰ تن شکر سفید برای صنوف تولیدی، کارخانجات قند و شکر، واحدهای تولیدی محصولات شکر، صنایع غذایی استان و ۲۵۰ تن دیگر برای مشتریان عمومی، صنوف توزیعی، فروشگاه ها توزیع می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا