اخبار ویژهاقتصاد

استان زنجان در اجرای نهضت ملی عملکرد قابل قبولی دارد

دستگاههای خدمات رسان باید زیر ساختهای پروژه های نهضت ملی مسکن را فراهم کنند تا مردم زود خانه دار شوند.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، محسن افشارچی در حاشیه بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن گفت: استان زنجان در اجرای نهضت ملی مسکن در سطح کشور جزو استانهای پیشرو است و تاکنون هم عملکرد قابل قبولی داشته است. 
وی ابراز کرد: حجم کار در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن دراستان بالا است و همچنین پیشتاز بودن در کشور باعث شده مشکلات را هم اول درک کند بنابراین می طلبد دستگاههای خدمات رسان با پای کار بودن به کم شدن مشکلات طرح نهضت ملی مسکن کمک کنند.  
استاندار زنجان ،با بیان اینکه در اجرای این طرح عظیم باید دستگاههای خدمات رسان همراهی و همکاری لازم را با اداره کل راه  و شهرسازی داشته باشند، گفت: دستگاه‌های خدمات رسان (آب و فاضلاب، برق و گاز) زیرساخت‌های طرح نهضت ملی مسکن را باید فراهم کنند و بهانه‌ای از این شرکت‌ها را قبول نمی کنم چرا که تنها هدف بنده و مدیرکل راه و شهرسازی استان زود خانه دار کردن مردم است. 
افشارچی تاکید کرد: مدیرکل راه و شهرسازی استان شبانه روز با تیم کاری خود برای اجرای بهتر این طرح عظیم فعالیت می کنند ولی باید دستگاههای خدمات رسان ویژه با این اداره کل همکاری کنند تا برنامه ها به خوبی جلو برود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا