اقتصاد

علاقه‌مند به ارتقاء فعالیت‌های بانوان در سطوح بالاتراقتصادی هستیم

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،استاندار زنجان با اشاره به حضور فعال بانوان در عرصه های اقتصادی و تجاری گفت: در صنایع و بخش‌های مختلف اقتصاد ما نیز بانوان نقش پررنگی دارند.

دکتر محسن افشارچی، در آیین امضاء تفاهم نامه همکاری اقتصادی بین اتاق بازرگانی بانوان پیشاور جمهوری اسلامی پاکستان و اتاق بازرگانی زنجان، ضمن عرض خیر مقدم و قدردانی از حضور خانم عَذرا جمشید رئیس اتاق بازرگانی بانوان پیشاور پاکستان و آنیلا خالِد نایب‌رئیس وی، ضمن اشاره به فعالیت های مختلف تجاری بانوان استان زنجان در عرصه تجارت و اقتصاد، افزود: ما علاقه‌مند هستیم که این فعالیت ها را به سطوح بالاتر ارتقاء دهیم بطوری که بانوان فعالیت بیشتری در حوزه کارآفرینی داشته باشند.

وی، از زنجان به عنوان یک استان تقریباً صنعتی نام برد وگفت: ۳۷ درصد اقتصاد استان ما در حوزه صنعت و ۱۵ درصد در بخش کشاورزی است.

استاندار زنجان تصریح کرد: مشتاق هستیم تا از تجارب و یا تکنولوژی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی بانوان پیشاور پاکستان، که در کشور خودشان و یا ایران، داشتند، استفاده کنیم.

گفتنی است، همزمان با سفر خانم عَذرا جمشید، رئیس اتاق بازرگانی بانوان پیشاور پاکستان و آنیلا خالِد نائب رئیس وی به زنجان، تفاهم نامه همکاری اقتصادی بین اتاق بازرگانی بانوان پیشاور ( ایالت خیبر پختوخوا) از جمهوری اسلامی پاکستان و اتاق بازرگانی زنجان امضاء شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا