علم و فناوری

تصحیح اوراق امتحانی به صورت الکترونیکی

امسال برای اولین بار تصحیح اوراق امتحانی، امتحانات نهایی به صورت الکترونیکی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، رئیس اداره سنجش و ارزیابی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه امسال برای اولین بار تصحیح اوراق امتحانی، امتحانات نهایی به صورت الکترونیکی برگزار شد، گفت: تصحیح اوراق امتحانات نهایی حداکثر تا ۲ بهمن ماه انجام می‌شود.
فریدون اسکندری با اشاره به اتمام امتحانات نهایی و هماهنگ استانی در روز گذشته، اظهار کرد: در امتحانات نهایی هیچ گونه تعطیلی نداشتیم و تمامی امتحانات نهایی در زمان اعلامی برگزار شد.
وی با بیان اینکه در صورتی که ستاد مدیریت بحران استان مدارس را تعطیل اعلام کند، مدیران از طریق فضای مجازی یا در زمان برگزاری امتحان بعدی زمان امتحان لغو شده را به دانش آموزان اعلام می‌کند، ابراز کرد: امتحانات در عمده مدارس استان زنجان به اتمام رسیده است.
رئیس اداره سنجش و ارزیابی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به عدم اتمام امتحانات مدارس خاص، تصریح کرد: ماده درسی مدارس خاص بیشتر از مدارس عادی است و هنوز امتحانات این مدارس به اتمام نرسیده است که اگر اتفاق غیر مترقبه ای نیفتد امتحانات این مدارس تا یک‌شنبه به اتمام می‌رسد.
وی با بیان اینکه بعد از اعلام نتایج امتحانات نهایی ۵ روز مهلت اعتراض به نمرات وجود دارد، خاطر نشان کرد: نتایج اعتراض دانش آموزان تا ۱۰ بهمن اعلام می‌شود.
وی با بیان اینکه از شنبه در صورت مساعد بودن هوا روال عادی آموزش ادامه پیدا خواهد کرد، افزود: آموزش دانش آموزان دوره ابتدایی در بستر شاد پیگیری می‌شود.
اسکندری افزود:امسال برای اولین بار تصحیح اوراق امتحانی، امتحانات نهایی به صورت الکترونیکی برگزار شد.
وی تصریح کرد: اوراق امتحانات نهایی حداکثر تا ۲ بهمن ماه انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا