سیاسی و اجتماعی

تعیین تکلیف ۲ هزار و۵۰۰ چاه غیر مجاز در استان زنجان

2500 چاه غیر مجاز در استان باید با اقدامات قانونی تعیین تکلیف شوند

به گزارش پایگاه خبری اسمان زنجان،دادستان مرکز استان زنجان در جلسه کارگروه حقوق عامه استان، به مسئولین امر نسبت به وقوع بحران آب در استان هشدار داد و گفت : در شرایط فعلی جامعه و گرفتاری هایی که دشمن برای کشور ایجاد کرده، این موضوع نباید ما را از انجام تکالیف و وظایف ذاتیمان باز دارد.
بهروز عباسی نسبت به وقوع بحران آب در استان به مسئولین ذیربط هشدار داد : این جلسه صرفاً برای حفظ حقوق عامه تشکیل نشده است ، بلکه در جهت پیشگیری از وقوع بحران آب در استان نیز می باشد. با توجه به کمبود آّب موجود در سدها ممکن است مشکلاتی برای مردم بوجود آید لازم است با برنامه ریزی دقیق و علمی نگذاریم حتی یک لیوان آب هم هدر برود.
دادستان مرکز استان ضمن تأکید بر تعیین تکلیف قانونی چاه های غیر مجاز در استان ادامه داد : با توجه به بحران آب انتظار میرود موضوع در دستور کار جدی خود قرار بگیرد و هر کجا نیازمند به کمک از دستگاه قضایی باشد ما آماده هستیم کمک کنیم .
عباسی بر افزایش سرعت تکمیل تصفیه خانه روستای تهم تأکید و خاطر نشان شد : انتظار می رود تصفیه خانه روستای تهم ظرف یک ماه تکمیل شود و محیط زیست ظرف یک ماه مصوبات کارگروه مدیریت پسماند را اجرا و نتیجه را گزارش دهد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا