اخبار ویژهسیاسی و اجتماعی

آغاز رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان از برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی ۲ با حضور ۲۸۵ گروه جهادی در این استان خبر داد.
سردار جهانبخش کرمی با بیان اینکه با توجه به استقبال گسترده گروه های جهادی و جهادگران از رزمایش اقتدار جهادگران و جهادگران فاطمی ۱و نیز اقبال طیف های مختلف مردم به مشارکت در خدمات رسانی به محرومین در قالب حرکت های جهادی ،رزمایش جهادگران فاطمی ۲ برگزار می شود.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با اشاره به برگزاری هم‌زمان این حرکت جهادی در مناطق مختلف استان با مشارکت بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ جهادگر بسیجی، اظهار داشت: جهادگران فاطمی ادامه‌دهنده راه بسیجیان خط‌شکنی هستند که الگوی بی‌بدیل نسل‌های آینده شدند.
 وی با بیان اینکه جهادگران بسیجی با اتکا به قدرت ایمان و عزمی راسخ برای آبادانی ایران قوی و مقتدر خالصانه تلاش می‌کنند،تصریح کرد: رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی و درمانی، فرهنگی تبلیغی، دامپزشکی، معیشتی به مدت یک هفته در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود.
سردار کرمی با بیان اینکه رزمایش جهادگران فاطمی ۲ روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه جاری در زنجان برگزار می شود،گفت:افتتاحیه این رزمایش روز یکشنبه از ساعت ۸:۳۰صبح در محل  سه راه امجدیه،کانون امام علی(ع)برگزار می شود.
وی در پایان یادآور شد: این امر یکی از عوامل تثبیت و کارآمدی نظام را فراهم آورده و همچنین بارقه های امید را در دل مردم عزیز کشور روشن کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا