اقتصاد

توزیع بیش از ۲۵۰۰ تن آرد خام خانه‌پز روستایی در زنجان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 2 هزار و 536 تن آرد خام به روستاهایی که فاقد نانوایی هستند مثل سالیان گذشته توزیع می‌ شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،، ولی اله زمانی، در رابطه با توزیع آرد خام خانه‌پز به روستاهای فاقد نانوایی استان زنجان، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، ۲ هزار و ۵۳۶ تن به روستاهای استان که فاقد واحد نانوایی بودند، آرد خام خانه‌پز توزیع شده است.

زمانی افزود: تامین و توزیع بیش از ۲ هزار و ۵۳۶ تن آرد خام روستایی برای ۲۷۵ روستای فاقد نانوایی با جمعیت حدود ۶۰ هزار نفر تا تاریخ ۳۰ مهر ماه سالجاری در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: بر اساس لیست اسامی ساکنان روستاییان که به تایید شورای اسلامی روستا، مرکز خانه بهداشت و بخشداران مناطق استان می‌رسد، نمایندگان معتمد روستاهای استان برای تحویل و توزیع آرد خام خانه‌پز خود در دو نوبت شش ماهه اول و دوم به شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مراجعه می کنند.

این مسئول با اشاره به در نظر گرفتن وضعیت جوی و پیش‌بینی مسدودی جاده‌های مواصلاتی بین شهری و روستایی استان زنجان، خاطرنشان کرد: از آبان‌ماه امسال‌ نسبت به برنامه‌ریزی و هماهنگی با فرمانداران شهرستان‌های استان به منظور تحویل بموقع آرد خانه‌پز روستاهای استان به‌ خصوص به روستاهای صعب‌العبور اقدامات لازم انجام می پذیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا