سیاسی و اجتماعی

انقلاب اسلامی الگوی بسیاری از جوامع است

انقلاب اسلامی امروز الگو و الهام بخش بسیاری از کشورها و جوامع است، این مهم را از علل کینه و خشم دشمنان نام برد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، سردار شریف سخنگوی سپاه در جمع اصحاب رسانه در زنجان از مردم به عنوان سرمایه های اصلی انقلاب و نظام  یاد کرد و گفت:امروز دشمن جرات تهدید ندارد و به دلیل ضعف و ناکامی برابر سد مستحکم و مقتدر  سپاه و سایر نیروهای مسلح ایران تنها به جوسازی علیه نهاد مردمی و انقلابی سپاه روی آورده است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه ضمن تسلیت ایام شهادت سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و تاکید بر ضرورت درس آموزی از نهضت امام حسین(ع)  تصریح کرد:دشمنان انقلاب و نظام اسلامی اذعان دارند که تمامی اهرم هایی که امکان فشار بر علیه ملت ایران داشته است را به کار گرفته اند، اما نتیجه مورد نظر برای آنان حاصل نشده و این یک واقعیت عینی و مسلم است که انقلاب اسلامی با همه مشکلات و موانع پیش رو همچنان بالنده راه خود را ادامه می دهد.
وی افزود: در صورتی که به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در خصوص جهاد تبیین به درستی پرداخته شود، به طور قطع بخش عمده ای از عملیات روانی و هجمه دشمنان که با هدف وارونه نمایی واقعیات صورت می پذیرد، ناکام خواهد ماند.
سردار شریف با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی امروز الگو و الهام بخش بسیاری از کشورها و جوامع است، این مهم را از علل کینه و خشم دشمنان نام برد و اظهار کرد: با نگاهی مبنایی و اصولی در می یابیم که انقلاب اسلامی برآمده از متن قرآن کریم و معارف اسلامی بوده و این مهم وجه تمایز انقلاب اسلامی است.
وی با تاکید بر اینکه اندیشه و گفتمان امام خمینی(ره) همچنان پویا و زنده است  و منشا و عامل  تحولات بسیاری در جهان محسوب می شود ، گفت: دشمن در تلاش است روند الهام بخشی این گفتمان پویا را متوقف کند که به فضل الهی همواره با شکست مواجه می شود.
سردار شریف با بیان اینکه اگر از گفتمان خود به خوبی دفاع کنیم در همه ابعاد به توازن می رسیم،تاکید کرد:اراده و عزم ملت ایران ،اعتقادات عمیق، ایمان راسخ و هدایت پیامبرگونه امامین انقلاب و ایستادگی و مردانگی کسانی که خود را سرباز ولایت می دانند، سبب ماندگاری انقلاب شده است و گواه این مهم ،همدلی و وحدت رزمندگان در دوران دفاع مقدس می باشد،چرا که اگر پاسداران و بسیجیان در دفاع مقدس اجازه می دادند حرف امام زمین بماند، همان ابتدا قافیه را باخته بودیم.
سخنگوی سپاه در ادامه تصریح کرد:امروز دشمن جرات تهدید ندارد و به دلیل ضعف و ناکامی برابر سد مستحکم و مقتدر  سپاه و سایر نیروهای مسلح ایران تنها به جوسازی علیه نهاد مردمی و انقلابی سپاه روی آورده است.
وی با بیان اینکه اگر کشوری قدرت نداشته باشد باید باج دهد ، به توقیف نفتکش ایرانی در یونان و به تبع آن توقیف دو نفتکش یونانی اشاره و اظهار کرد:این ماجرا مصداق بارز قدرت است و سپاه پاسداران به عنوان حافظ انقلاب اسلامی با اقتدار از منافع ملی و آرمان های انقلاب اسلامی پاسداری و صیانت می کند.
سردار شریف  معنویت و ایمان، ولایت مداری و اطاعت از رهبری و مردمی بودن و اتصال به توده مردم را از مولفه های قدرت سپاه برشمرد و اظهار کرد: علت هجمه های سنگین روانی و رسانه ای دشمن علیه سپاه نیز تضعیف این مولفه های مهم و بویژه جدا کردن سپاه از مردم است.
سخنگوی سپاه با بیان اینکه منکر بیکاری، گرانی و مشکلات اقتصادی نیستیم،تصریح کرد:دشمن در تلاش است انقلاب و نظام اسلامی ما را ناکارآمد جلوه دهد و باعث ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه شود، اما امروز دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی در حوزه های مختلف بر کسی پوشیده نیست.
وی با تاکید بر اهمیت قدرت رسانه در دنیای امروز گفت:  دشمن در فضای مجازی هجمه های فراوانی را طراحی و ایجاد میکند و با تصویر سازی غلط و کاذب ،سعی در غلط نگاشتن تصویر واقعی دارد که می بایست در مواجهه با این ترفند و موضوعات مختلف دیگر هوشیارانه و هوشمندانه عمل کنیم.
سخنگوی سپاه در پایان از مردم به عنوان سرمایه های اصلی نظام و انقلاب یاد کرد و گفت:همه ما می بایست با همدلی و وحدت  کنار  یکدیگر باشیم تا توطئه ها و آمال و آرزوهای شوم دشمنان با همچنان شکست مواجه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا