سیاسی و اجتماعی

برپایی میز خدمت در مصلای نماز جمعه زنجان

با هدف پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم، اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان میز خدمت در محل برگزاری نمازجمعه در مصلای خاتم الانبیاء برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، ولی اله زمانی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: اداره کل غله و خدمات بازرگاتی استان با همکاری اداره کل بازرسی استانداری زنجان و ستاد برگزاری نماز جمعه در راستای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات مردم عزیزمان در نمازجمعه، میز خدمت برپا کرد.
وی ادامه داد: با برپایی میز خدمت در مصلای نماز جمعه مدیرکل و کارشناسان اداره بصورت چهره به چهره با مردم این شهرستان دیدار و از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شدند.
زمانی افزود: برپایی میز خدمت در مکان‌های عمومی مانند مصلای نماز جمعه فرصتی خوبی برای افرادی است که به خاطر مشغله کاری فرصت حضور در ادارات را نداشته که با برپایی میز خدمت بصورت رو در رو مشکلات خود را مطرح کرده و راهکار‌ها و راهنمائی‌های لازم برای رفع این مشکلات و درخواست‌های آنان ارائه می‌شود.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه امیدواریم برپایی میز خدمت رضایت‌مندی مردم را در پی داشته باشد، گفت: با توجه به مشکلات و درخواست‌های مردمی در حوزه‌های مختلف نیاز است که این برنامه ادامه داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا