دسته بندی نشدهعلم و فناوری

لزوم تقویت بازار کسب و کار شرکت های دارای پروانه(نما)

برای ارتقاء امنیت فضای سایبری توجه به ظرفیت شرکت های دارای پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) که از نیروهای متخصص و توانمند بومی برخوردارند بسیار حایز اهمیت است.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،سرایی با اشاره به مدیریت امنیت اطلاعات (نما)، گفت: برای ارتقاء امنیت فضای سایبری توجه به ظرفیت شرکت های دارای پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) که از نیروهای متخصص و توانمند بومی برخوردارند بسیار حایز اهمیت است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان افزود: متخصصین فعال در این شرکت ها بهترین افراد برای تأمین و ارتقاء امنیت شبکه های سازمانی هستند و کافیست بازار کسب و کارشان را تقویت کنیم.
وی اظهار داشت: در استان زنجان ۶ شرکت دارای پروانه نما فعال هستند، به واسطه زمینه سازی هایی که انجام شده این شرکت ها می توانند بازارهای جدیدی را برای رونق کسب و کار خود تعریف کنند.
رئیس کارگروه پدافند غیرعامل سایبری گفت: این شرکت ها، ارزیابی های فنی، تخصصی و حراستی را با موفقیت طی کرده اند از این رو ادارات، سازمان ها و شرکت ها می توانند با اطمینان خاطر از خدمات آنها برای ارتقاء سطح امنیت شبکه های سازمانی خود استفاده کنند.
لازم به ذکر است اسامی شرکت های دارای پروانه نما و حوزه های فعالیت آنها در نشانی زیر قابل مشاهده است:
https://sec.ito.gov.ir/page/nama
گفتنی است،شرکت های زنجانی دارای پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) در جلسه ای که به صورت مشترک با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان و رئیس مرکز افتای استان داشتند صحبت ها و انتظارات خود را بیان کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا