فرهنگ و هنر

ارسال ۲۵۲ اثر در سامانه هشتمین جشنواره مطبوعات

۲۵۲ اثر در سامانه هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان بارگذاری شد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، مدیر خانه مطبوعات استان زنجان با اعلام این خبر گفت: مهلت شرکت در هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان بامداد روز یکشنبه ۹ مرداد به پایان رسید و مشخص شد ۶۰ نفر از فعالان رسانه های استان، ۲۵۲ اثر را در بخش های اصلی این جشنواره بار گذاری کرده اند.
یوسف ناصر افزود: این آثار به تفکیک عبارتند از: خبر ۳۳ اثر، گزارش ۷۴ اثر، عکس ۱۳ اثر، مصاحبه ۳۶ اثر، مقاله، یادداشت، سرمقاله ۳۹ اثر، تیتر ۳۶ اثر و طراحی و صفحه آرایی ۱۷ اثر.
وی اضافه کرد: در بخش طنز مکتوب ۲ اثر ‌و در بخش طرح و کاریکاتور اثری بارگذاری نشده و از داوری جشنواره حذف می شوند.
ناصر ادامه داد: آثار بخش موضوعی جشنواره نیز توسط رسانه ها به دبیرخانه جشنواره تحویل شده است.
مدیر خانه مطبوعات استان زنجان با بیان اینکه در این بحران اقتصادی رسانه ها، این تعداد آثار بارگذاری جای خوشحالی دارد، از تمامی فعالان رسانه های استان که با شرکت در جشنواره نمی گذارند تا چراغ جشنواره خاموش شود قدردانی کرد.
وی از داوری آثار ارسالی به جشنواره طبق روال ۷ دوره گذشته جشنواره خبر داد و گفت: طی هماهنگی انجام گرفته با دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت ارشاد، آثار توسط داوران منتخب این مرکز داوری خواهند شد.
وی در ادامه به تشکیل جلسه هماهنگی برنامه های روز خبرنگار با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اشاره کرد و افزود: با توجه به تقارن ۱۷ مرداد امسال با روز عاشورا، آیین پاسداشت روز خبرنگار و اختتامیه جشنواره هشتم، روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ماه برگزار خواهد شد.
ناصر از تاکید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای برگزاری جشنی باشکوه و در شأن خبرنگاران استان خبر داد و از همراهی ایشان با اصحاب رسانه استان قدردانی نمود.
مدیر خانه مطبوعات استان زنجان از اختصاص ۳۰۰ هزار تومان هدیه روز خبرنگار به اعضای خانه مطبوعات و همچنین اختصاص بسته اینترنتی ۲۰۰ گیگابایتی به فعالان رسانه های کشور که در سامانه جامع رسانه های کشور ثبت نام و تایید شده اند خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا