سیاسی و اجتماعی

پروژه‌های راه سازی اشتغال زا است

پروژه‌های راه سازی اشتغال زا است و در توسعه یافتگی استان نقش بسیار موثری دارند و در استان زنجان پروژه‌های راهسازی اشتغالزایی خوبی دارند.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان گفت: سهم قابل قبول پروژه‌های حوزه راهسازی استان در حوزه اشتغال‌آفرینی
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، با بیان اینکه پروژه‌های حوزه راهسازی در استان زنجان اشتغالزایی خوبی دارند، گفت: بیش از ۵ هزار نفر به صورت غیر مستقیم در ۷ پروژه راه سازی استان زنجان مشغول به کار هستند.

اصغر اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (زنجان)؛ با بیان اینکه قسمت اعظمی از اقدامات پروژه‌های عمرانی توسط نیروی انسانی انجام می‌شود، گفت: احداث ابنیه، کارهای فنی زیر سازی، آسفالت ریزی، و نصب علایم، خط کشی و نصب گاردیل از اقداماتی است که توسط نیروی انسانی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ۶ پروژه ملی در سطح راههای استان در حال ساخت است، اظهار داشت: همچنین یک پروژه هم به عنوان پروژه استانی ویژه بوده و در مجموع ۷ پروژه در بخش احداث راههای استان در برنامه کاری معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده ، گفت: پروژه‌های راه سازی اشتغال زا است و در توسعه یافتگی استان نقش بسیار موثری دارند و در استان زنجان پروژه‌های راهسازی اشتغالزایی خوبی دارند.

اسماعیلی تاکید کرد: در پروژه‌های عمرانی در هر کارگاه به صورت مستقیم نزدیک ۱۵۰ نفر مشغول کار هستند.

وی با بیان اینکه حدود ۱۲ قطعه در این ۷ پروژه وجود دارد که به طور متوسط در هر قطعه ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول کار هستند، تصریح کرد: در مجموع بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ نفر هم به صورت غیر مستقیم در ۷ پروژه راه سازی استان زنجان مشغول به کار هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا