سیاسی و اجتماعی

معاون فرهنگی بنیاد زنجان برنامه‌های ورزشی ایثارگران را تشریح کرد

محمد اوجاقی سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برنامه‌های این معاونت را در حوزه ورزش ایثارگران تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: یکی از برنامه‌های اصلی معاونت فرهنگی در حوزه ورزش و اردویی گسترش و توسعه ورزش و نشاط در بین جامعه ایثارگری و همچنین انجام مسابقات ورزشی بین ایثارگران و خانواده‌های ایشان مطابق با سیاست‌های بنیاد مرکز است.

وی تصریح کرد: در راستای توسعه ورزش و نشاط بین جامعه ایثارگری در حال حاضر رشته‌های ورزشی فوتبال، فوتسال، والیبال، بدن‌سازی، دارت، تنیس روی میز، فوتبال رومیزی و کوهنوردی در بخش آقایان و رشته‌های آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت و فوتبال رومیزی در بخش بانوان فعال است.

اوجاقی با بیان اینکه قهرمانان و مدال‌آوران بسیاری در حوزه ورزش ایثارگران استان حضور دارند، افزود: بیشتر فعالیت‌های ورزشی جامعه ایثارگری در مجموعه ورزشی و توانبخشی ایثار زنجان متمرکز است و در آینده نزدیک با مشخص شدن بهره‌بردار این مجموعه، استخر زیبای دریادلان نیز مجدد آغاز بکار کرده و در خدمت جامعه ایثارگری خواهد بود.

وی اظهار داشت: جانبازان معزز شهرستان زنجان می‌توانند با ارائه کارت جانبازی یا معرفی‌نامه از بنیاد شهید، از خدمات و امکانات مجموعه ی ورزشی ولیعصر (عج) که در اختیار هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین قرار دارد، بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: ایثارگران سایر شهرستان‌های استان نیز می‌توانند جهت آگاهی از امکانات و فعالیت‌های ورزشی به بنیاد محل سکونت خود مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا