سیاسی و اجتماعی

اتمام قسمت شرقی پروژه سبزه‌میدان در چند روز آینده

پروژه سبزه‌میدان پیشرفت خوبی در قسمت شرقی حاصل شده و طبق قولی که شهردار زنجان داده،نیمه خرداد فاز اول پروژه سبزه‌میدان در قسمت شرقی آماده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،منصور مرادلو در جلسه رسمی و علنی شورا که با حضور شهردار و معاون مالی و اقتصادی شهردار زنجان برگزار شد ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت:انتظار مردم، بهبود ارائه خدمات و به‌ویژه بهبود وضعیت آسفالت در شهر است.

وی با اشاره به اینکه با تلاش و همت شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان و لایحه ارسالی از سوی شهرداری، اعتبارات مربوط به آسفالت‌ریزی شهر زنجان افزایش یافته و به بیش از ۲ برابر می‌رسد، تصریح کرد: امیدواریم این موضوع موجب شتاب در بحث آسفالت‌ریزی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان افزود: با جدیت شهردار زنجان در هماهنگی بدنه شهرداری، کارها با نظم و انضباط پیش می‌رود و تلاش بر این است که رضایت مردم و خداوند را جلب کنیم.

مرادلو با اشاره به سفر شهردار، معاونین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زنجان طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری به شهر تبریز خاطرنشان کرد: در این سفر ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر تبریز، جلسات و تعاملاتی با شهرداری و شورای اسلامی این شهر انجام شد و تلاش شد تا از تجربیات موفق آن‌ها در پروژه‌های شهری استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه وعده تهیه مینی بوس‌ها در مراحل پایانی است و شهر زنجان جز نخستین شهرهایی است که در راستای رفاه حال شهروندان پیش قدم بوده است، گفت: همچنین ایستگاه‌های اتوبوس نیز با موافقت شورای ترافیک محقق خواهد شد که با تجهیز ناوگان و استفاده از اتوبوس‌های دو درب این نقیصه برطرف خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه به آخرین وضعیت پروژه سبزه‌میدان نیز اشاره کرد و افزود: پیشرفت خوبی در قسمت شرقی این پروژه حاصل شده و طبق قولی که شهردار زنجان داده،نیمه خرداد فاز اول پروژه سبزه‌میدان در قسمت شرقی آماده می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا