علم و فناوری

باید به معلمان به عنوان یک گروه مرجع نگاه شود

یک معلم همانگونه که ابعاد وظیفه‌ای و مسوولیت سنگین دارد، در قبال این مسوولیت انتظاراتی هم دارد که برآورده کردن آنها نیازمند یاری و مساعدت است.

باید به معلمان به عنوان یک گروه مرجع نگاه شود

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان،مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به نمایندگی از معلمان و مسئولان اجرایی آموزش و پرورش ضمن قدردانی از زحمات این افراد، بیان کرد: انتظار جامعه مخاطب ایران از معلمان و مسئولان آموزش و پرورش ارتقای سطح علمی و تربیتی نسل آینده برای ایفای نقش در همه عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به نمایندگی از معلمان و مسئولان اجرایی آموزش و پرورش ضمن قدردانی از زحمات این افراد، بیان کرد: انتظار جامعه مخاطب ایران از معلمان و مسئولان آموزش و پرورش ارتقای سطح علمی و تربیتی نسل آینده برای ایفای نقش در همه عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه باید به معلمان به عنوان یک گروه مرجع نگاه شود، اضافه کرد: یک معلم همانگونه که ابعاد وظیفه‌ای و مسوولیت سنگین دارد، در قبال این مسوولیت انتظاراتی هم دارد که برآورده کردن آنها نیازمند یاری و مساعدت است.

علی اسماعیلی با ابراز امیدواری در خصوص پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۴۰۱، اظهار کرد: خوشبختانه پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال‌جاری رو به رشد است و امیدواریم برای ۴ الی ۵ سال آینده بتوانیم نیروی مورد نیاز خود را جذب کنیم.

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان مطمئن‌ترین مسیر برای پذیرش و تعلیم نیرو بوده و تضمینی برای آینده روشن نظام جمهوری اسلامی ایران است.

علی اسماعیلی با بیان اینکه معلمان مسوولیت انسان‌سازی دارند و دانش‌آموزان به مثابه امانت در نزد آنهاست، افزود: دغدغه معلم فقط باید رشد، تعالی و تربیت دانش آموزان باشد که امیدواریم با اجرای رتبه‌بندی بخش قابل توجهی از مطالبات جامعه معلمان برطرف شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا