سیاسی و اجتماعی

بازدید و بازرسی مسئولین زنجانی از واحدهای خبازی سطح شهر زنجان

بازدید و بازرسی مسئولین زنجانی از واحدهای خبازی سطح شهر زنجان

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان ؛مسئول روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بازدید و بارزسی مسئولین استان از واحدهای خبازی سطح شهر زنجان به مناسبت ماه مبارک رمضان انجام شد.

وحید اکبری اظهار داشت: در این بازدید مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، رئیس پلیس امنیت اقتصادی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی و سایر مسئولین و کارشناسان استانی حضور داشتند.

وی افزود: مسئولین استانی در کنار کارشناسان اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان به بررسی فعالیت واحدهای خبازی و شکایت های مردم می پردازند و خبازانی که مرتکب تخلف از جمله عدم رعایت ساعت پخت، کم‌فروشی، گران فروشی، کاهش کیفیت نان یا فروش آرد خارج از شبکه شوند مشمول حداکثر جریمه خواهند شد.

اکبری گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم اتخاذ تدابیر لازم به منظور نظارت بر حوزه آرد و نان و به ویژه فعالیت واحدهای خبازی سطح شهر زنجان، اقداماتی انجام می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در این رابطه به منظور حفظ شئونات اسلامی و حرمت ماه مبارک رمضان، فعالیت واحدهای نانوایی به غیر از نان لواش، در شیفت کاری صبح ممنوع بوده و واحدهای نانوایی به غیر از نان لواش یعنی بربری ساده، بربری روغنی و سنگک صرفا، مجاز به فعالیت در شیفت کاری بعد از ظهر هستند.

وحید اکبری ادامه داد: از سوی دیگر رعایت ساعات کاری تعیین و ابلاغ شده از جانب اتحادیه نانوایان شهرستان زنجان الزامی بوده و فروش هر نوع نان تحت عنوان مخصوص و به قیمت‌های بالاتر از نرخ‌های مصوب و ابلاغی، ممنوع است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا