اخبار ویژه

تامین اجتماعی عام و گسترده از مهمترین ابزارهای تحقق عدالت است

تامین اجتماعی عام و گسترده از مهمترین ابزارهای تحقق عدالت است

به گزارش پایگاه خبری آسمان زنجان، استاندار زنجان در دیدار با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور و تکریم و معارفه مدیر این صندق در استان زنجان، افزود: خیلی از کشورهای پیشرفته دنیا به موضوع تامین اجتماعی گسترده توجه جدی نشان داده اند.

محسن افشارچی  افزود: جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر  افرادی هستند که صدایشان هم بلند نیست و اغلب از اقشار کم برخوردار جامعه هستند، از این رو فعالیت این صندوق در تحت پوشش قرار دادن این اقشار می تواند نتایج مطلوبی برای آنان در پی داشته باشد.

افشارچی خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکلاتی پیش می آید که مردم به سراغ کمیته امداد می روند در حالی که ما باید طوری کنیم که ورودی های نهادهای حمایتی روز به روز کمتر شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر  به عنوان یک صندوق جوان، تجربه صندوق های دیگر بازنشستگی را پیش روی خود دارد، گفت: این موضوع می تواند در روند و فعالیت های مبتنی بر اصول علمی آن تاثیر مثبت بگذارد و آن را از آسیب هایی که دیگر صندوق گرفتار آن شدند، دور نگه دارد.

در این برنامه، از خدمات علی عباسی قدردانی و محمد اسماعیلی به عنوان مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا